PS4 Türkiye oyun fiyatları

ps4

Getiğimiz pazartesi günü lansmanı düzenlenen ve büyük ilgi gören PlayStation 4 sonunda Türkiye’de satılmaya başlandı. Avrupa’da ve Amerika’da yok satmakta olan yeni nesil oyun konsolunun fiyatı bakımından Türkiye’de aynı rağbeti gördüğünü söyleyemeyiz. Konsolun fiyatının yüksek olmasının yanı sıra oyun fiyatları da oyuncuları şoke etti. Son Olarak D&R’a gelen oyunlara bakıyoruz PS4 Türkiye oyun fiyatları 200 liranın altına inmekte zorluk çekiyor.

PlayStation 4 bu Pazartesi gerçekleşen büyük lansmanı ile Türkiye’yi resmen yeni jenerasyona soktu. Tabii bunu takiben oyunları dört bir yanda boy göstermeye başladı. Türkiye’de oyuncuların en büyük sorunları konsol oyunlarının fiyatlarıyken, PlayStation 4 oyunlarının fiyatları da biraz yüksek görünüyor, tabii zamanla bu durum düzelecektir. İşte PS4 Türkiye oyun fiyatları.

ps3_oyun_fiyat_

ps3_oyun_fiyat_1

ps3_oyun_fiyat_2

ps3_oyun_fiyat_3

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD