PS4’te inanılmaz dolandırıcılık

ps4_colorado

Her gün hayatta o kadar garip şeylerle karşı karşıya geliyoruz ki artık pek çok şeye şaşırdığımızı söyleyemeyiz. Ancak dolandırıcılık haberleri bazen komik olabiliyor, biz de kendimizle ilgili bir dolandırıcılık haberini sizlerle paylaşalım. Colorado’da yaşayan bir kadın çocuğuna Noel hediyesi almak isterken bakın başına neler geldi.

Craigslist’in Amerika’da namı meşhurdur. Hem sapkın ilanları, hem de dolandırıcı oranının yüksekliğiyle ancak cesaretiniz varsa gireceğiniz bir site Craigslist. Colorado Springs’deki bir kadın kendine bu cesareti görüp, oğluna Noel hediyesi olarak bir PS4 almak istemiş. Buraya kadar hiçbir sorun yok. Bir satıcı bulmuş, internet üzerinden konuşmuş ve buluşmak üzere anlaşmışlar. İşler burada garipleşiyor. Her ne kadar Craiglist’te bu tip şeyler normal olsa da kadın satıcıdan aldığı kutunun içini açma gereği bile duymamış zira adam parayı alıp, gittikten sonra kutunun içinde havlulardan başka bir şey olmadığı ortaya çıkmış! Polis an itibariyle adamı araştırıyor, eşgali dağıtılmış. Fakat sevgili Colorado’lu teyze, insan bir kutuyu açıp bakmaz mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD