PUBG

PUBG onlarca oyuncunun aynı haritada, aynı uçaktan atlayarak başladığı geniş haritaya sahip FPS oyunudur. İnternet bağlantısının bulunması halinde oyundaki yerinizi edinebilir ve evlerden topladığınız ekipmanlarla, düşmanlarınıza karşı koyabilirsiniz. Arabaların bulunması, eğilme özelliğinin de bulunması sayesinde artık oyuncu yönetimi ve çatışmalar çok daha efektif bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

PUBG Nasıl Oynanır?

Bir uçak içerisinde başlayacağınız oyunda, adaya giden oyunculardan sadece bir tanesisiniz. Özellikle başarılı bir şekilde oyunda sona kalan oyuncular arasında yer alabilme için farklı teknikler bulunuyor. Bu teknikler arasında da saklanmak veya savaşmak yer alıyor.

İki farklı şekilde ya hayatta kalacak ya da avlanacak kişi olacaksınız. Uçaktan atlar atlamaz en hızlı şekilde, bölgede bulunan binalara gitmeniz ve silahları, montları, mermileri, bandajları toplamanız gerekiyor. Ancak bu sayede hayatta kalma şansınızı artırabilir ve rakiplerinize karşı avantaj sağlayabilirsiniz. Bilgisayar oyunları arasında bulunan oyunda, haritada sürekli olarak çember daralıyor. Bu da, oyuncuların birbirine olabildiğince yakın olmasına yol açıyor. Çember dışında kalmadan, oyunda en sona kalan kişi olmanız gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD