R.I.P.D.’den fragman

R.I.P.D.

Birkaç gün önce çıkan filmin oyun versiyonu olarak karşımıza çıkacak olan R.I.P.D.’den yeni bir fragman geldi. Oyun Atlus oyun stüdyosu tarafından geliştiriliyor. Büyük bir polisiye ve macera filmi olan R.I.P.D.’in tüm sahneleriyle mi oyuna geçeceği hakkında bir açıklama gelmiş değil ama aşağıdaki videoya baktığımızda oyunun filmin başlangıç sahnesiyle başladığını görebiliyoruz. Aksiyon filmleri arasında son çıkanlardan en iyilerinden biri gösterilen R.I.P.D. bakalım oyunuyla bizleri tatmin edebilecek mi? Özellikle filmde yer alan silahlar fazlasıyla beğenilmişti, bunların oyunda da yer alacağını söyleyebiliriz ama tüm sahneler aynı olursa biraz sıkıcı gelebilir gibi.

R.I.P.D. için yayımlanmış olan yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. 1 dakikadan daha uzun bir süreye sahip olan video sinematik bir yapıya sahipken az da olsa oyun içi yerleri de gösteriyor ve biz de bunla yetinmek zorundayız. R.I.P.D.’in filmi şu anda yabancı ülkelerde zaten gösterimde, ülkemizde de bugün sinema salonlarındaki yerini almış durumda. Oyun da şu an Steam, PSN ve Xbox Live üzerinden satışa sunuldu, şu an satın alabilirsiniz. Biz de laflarımızı daha fazla uzatmayıp sizlere oyunun ve filmin ortak fragmanını sunalım. İşte R.I.P.D. için yayımlanmış olan fragman, bol keyifli seyirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD