Randy Pitchford şaşırttı

gearbox

Bu vakte kadar çıkardığı oyunlarıyla ya çok beğenilen ya da yerin dibine sokulan Gearbox gerçekte artık fazlasıyla sinirlenmiş gibi gözüküyor. Gearbox’ın sahibi Randy Pitchford, Twitter üzerinden kendine yöneltilen bir soruya o kadar sert ve trip atarmışçasına bir cevap verdi ki biz bile ağzımız açık kaldık.

Oyun dünyasının en tabiri caizse dengesiz firmalarından Gearbox, Borderlands, Brothers in Arms gibi oyunlarıyla övüldüğü kadar, Duke Nukem Forever, Aliens: Colonial Mariens gibi oyunlarıyla da eleştiriliyor. Bu denli negatif görüşe alışkın bir firmanın liderinin de artık biraz derisi kalınlamıştır diye düşünüyorsunuz, ama işin aslının öyle olmadığı görülüyor. Pitchford, Machinima için çalışan MorninAfterKill isimli bir oyuncunun Borderlands 2 DLC’lerinin eksik olduğu düşüncesini belirtmesi üzerine “F*** You” diye başlayan sert bir cevap verdi. Tartışmanın bir noktasında MorninAfterKill “sevdiğimden eleştiriyorum” diyince, “evet bazı aileler de çocuklarını sevdiklerinden döverler zaten” dedi ve ekledi, “sevdiğini incitirsen terk eder gider”. Evet, koskoca Randy Pitchford Twitter’da tam manasıyla eleştiriye “trip” atmış oldu. Ne desek bilemedik.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD