Randy Pitchford şaşırttı

gearbox

Bu vakte kadar çıkardığı oyunlarıyla ya çok beğenilen ya da yerin dibine sokulan Gearbox gerçekte artık fazlasıyla sinirlenmiş gibi gözüküyor. Gearbox’ın sahibi Randy Pitchford, Twitter üzerinden kendine yöneltilen bir soruya o kadar sert ve trip atarmışçasına bir cevap verdi ki biz bile ağzımız açık kaldık.

Oyun dünyasının en tabiri caizse dengesiz firmalarından Gearbox, Borderlands, Brothers in Arms gibi oyunlarıyla övüldüğü kadar, Duke Nukem Forever, Aliens: Colonial Mariens gibi oyunlarıyla da eleştiriliyor. Bu denli negatif görüşe alışkın bir firmanın liderinin de artık biraz derisi kalınlamıştır diye düşünüyorsunuz, ama işin aslının öyle olmadığı görülüyor. Pitchford, Machinima için çalışan MorninAfterKill isimli bir oyuncunun Borderlands 2 DLC’lerinin eksik olduğu düşüncesini belirtmesi üzerine “F*** You” diye başlayan sert bir cevap verdi. Tartışmanın bir noktasında MorninAfterKill “sevdiğimden eleştiriyorum” diyince, “evet bazı aileler de çocuklarını sevdiklerinden döverler zaten” dedi ve ekledi, “sevdiğini incitirsen terk eder gider”. Evet, koskoca Randy Pitchford Twitter’da tam manasıyla eleştiriye “trip” atmış oldu. Ne desek bilemedik.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD