Reaper of Souls öncesi alışma paketleri

Reaper of Souls

Yakın zaman içerisinde Diablo 3’ün devamı olan Reaper of Souls bizlere Blizzard tarafından sunulacak. Paket hakkında çoğu detay bu vakte kadar aktarılmış iken şimdi yeni gelen resmi bir bilgi de Reaper of Souls öncesi başka yamaların da bizlerle buluşturulacağı yönünde. Bu yamalar bizleri Reaper of Souls’a hazırlayacakmış. Nasıl içeriğe sahip olacaklarını hep beraber göreceğiz, şimdilik yeni paketler hakkında bir detay yok.

Diablo III’ten Reaper of Souls’a geçişimize ortamı hazırlayacak 2.0.1 yamasının ayak sesleri nihayet yaklaşıyor. Bir süredir zaten Test Sunucularında denemesi yapılan yama, Loot 2.0, Paragon 2.0 gibi yeni sistemleri oyuna ekleyecek. Ve görünüşe bakılırsa gerçekten de çok yakında bizlerle olacak. Nereden mi biliyoruz? Diablo’nun resmi twitter hesabından yaptığı paylaşımdan!

Tweet’te verilen linkte de Diablo III Launcher’ın nasıl Battle.Net Client’a çevrileceğiyle ilgili bilgiler olduğunu göze alınca gerçekten de Blizzard son düzlüğe girmeden önceki son hazırlıkları yapıyor gibi bir izlenim oluştu bizde… Nihayet Diablo III’e tekrar geri dönmek için bir sebebimiz var!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD