Remake Flashback çıkış tarihi

Remake Flashback

1992 yılında çıkışını gerçekleştirmiş olan Flashback yeniden canlanıyor. Çıktığı dönemde mükemmel bir üne sahip olan Flashback bu unvanını 2000’li yıllara kadar sürdürmüştü, oyun için Metal Slug’ın ilk demleri diyebiliriz. Ubisoft tarafından geliştirilen bu oyun şimdi, 2013 yılında tekrar bizlerle buluşturuluyor. Tabi ki oyun çok daha fazla gelişmiş özellikler ve grafiklerle karşımıza çıkacak ama özüne de sadık kalması kaçınılmaz. Remake Flashback adıyla gelecek olan yeni nesil Flashback 21 Ağustos tarihinde satışa sunulacak. XBLA Summer of Arcade’in bir parçası olarak satılacak olan oyun 800 MS puanıyla internet üzerinden alınabilecek.

Gelen bilgilere göre Remake Flashback hem PlayStation için hem de PC için çıkış gerçekleştirecek. Ayrıca asıl olarak Remake Flashback’i satacak olan Ubisoft bu satım içine oyunun 1992 versiyonunu da koyacak. Bizden size tavsiye ilk önce oyunun orijinal halini oynayın, ondan sonra nasıl bir devrim gerçekleştirildiğine şahit olun. Ubisoft zaten geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada seri haline gelmeyecek oyun geliştirmediklerini dile getirmişti. Büyük ihtimal eski oyunlarının serilerini devam ettirmeyi de düşünüyor olabilir. Oyun 21 Ağustos’ta satışa sunulacak. Biz laflarımızı daha fazla uzatmadan eski oyunların nasıl modernleştirilebeceğinin kanıtı olan Remake Flashback fragmanını sizlere sunalım, bol keyifli seyirler diliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Basketball BattleBasketball Battle

  Basketbol müsabakalarında elde ettiğiniz başarıya bağlı olarak tecrübe ve aynı zamanda para ödülü… »
 • Oil Hunt 2Oil Hunt 2

  Pipeti kullanma başarınıza bağlı olarak puan kazanabileceğiniz ve petrol içerek eğlenebileceğiniz bu oyun serinin… »
 • Black Desert Online OyunBlack Desert Online Oyun

  MMO oyunlarından bir tanesi olarak ilgi görmeye devam eden ve 2014 yılında oluşturulduktan bu yana değerinin arttığı… »
 • Muscle KingMuscle King

  Kas yapma sürecini gösteren ve özel bir yapıya sahip olan tıklama uygulamaları Muscle King ile değerlendirmek mümkün… »
 • Flat Zombies Defense Cleanup AndroidFlat Zombies Defense Cleanup Android

  Bir göreviniz bulunuyor ve bu görev de tamamen katları, bulunduğunuz ortamı temizlemeye dayanıyor. Eğer başarılı… »
 • Spider TroubleSpider Trouble

  Heyecan verici ve son derece eğlendirici oyunlardan bir tanesi olan Spider Trouble sizi bir örümcek haline getiriyor. Son… »
 • Oil HuntOil Hunt

  Serinin ilk oyunu olarak ilgi görmeye devam eden oil hunt el becerinizi geliştirebileceğiniz özel uygulamalardan bir tanesi… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD