Resident Evil 7 Oyun İncelemesi

Ethan isimli karakter olarak oynadığımız bu oyunda, eşimizi kurtarabilmek adına boş gibi görünmekte olan bir eve gidiyoruz. Bu evde birbirinden farklı tuzaklar, bulmacalar ve azılı düşmanlar bizleri bekliyor olacak! Geçmişten kalmış olan çaresizlik hissi ve gerilim bu oyunda o hissi bize yaşatmayı başarıyor.

Oldukça akılda kalıcı olan düşmanların olduğu bu oyun yapımında fazla bir düşman çeşidi olmasa da bazı düşmanlarla saatlerce uğraşmanız gerekebilir. Özellikle de oyun içerisinde bulunan aile üyeleri hiç de kolay ölmüyor, yani öldürülemiyorlar. Ailedekileri vurarak kısa süreliğine onları etkisiz hale getirebiliyor. Belirli bir zaman sonra aynı yerden geçtiğinizde onların kanlar içerisinde yattığı yerde aynı şekilde göremiyorsunuz. Bu andan sonra gerilim iyice yükseliyor. Oyunun bir sonraki aşamasında koridorlarda neyle karşı karşıya kalacağınızı kestiremiyorsunuz.

PlayStation 4 Pro ile deneyimleyebileceğiniz bu oyun, ilk anlardan itibaren çok heyecanlı bir atmosferle sizleri karşılıyor. VR başlığını kullanarak yön belirliyor ve diğer kontroller için de Dualshock 4’ten yardım alabiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD