Resident Evil Remake yeniden geliyor!

Resident Evil Remake

Resident Evil Remake denildiğinde eminiz ki hepinizin aklına bundan 12 yıl önce, 2002’de çıkartılmış olan oyun gelecektir. Akıllarda çok iyi yorumlar bırakan o oyunun yeni bir versiyonu önümüzdeki sene Capcom tarafından tekrar geliştirilecek! Neredeyse tüm oyun platformları için satışa sunulacağı açıklanan oyun 2015 yılında oyuncularla buluşturulacakken gelen bilgilere göre oyunda üç boyut destekleme sistemi de bulunacak ve 5+1 ev sistemine uygun bir ses kalitesi olacak.

Kontrol işleminin iki aşamalı olacağını belirten Capcom, serinin hayranlarının Residen Evil Remake’i normal olarak orjinal kontrol şemasıyla oynayabileceklerini, seriyle yeni tanışanların ise farklı bir kontrol yapısıyla Resident Evil: Remake’i oynayabileceklerinin altını çizdi. Ayrıca kontrol sisteminin ve kamera açılarının istenildiği anda değiştirilebileceğine değinen Capcom, bu sayede oyuncuların Resident Evil Remake’i kendi tarzlarında oynayabileceklerini belirtti. Dahası, oyuncuların geçmişte yaşadıkları tecrübeleri onlara hatırlatmak adına çözünürlüğün 4:3 ve 16:9 çözünürlükleri arasında değiştirilebileceğini açıklayan Capcom, Resident Evil Remake için oldukça sıkı bir şekilde çalıştıklarını açıkladı.

1080p çözünürlük ve orjinal yeniden yapıma göre daha detaylı grafiklerle bizleri karşılayacak oyun, 2015’in ilk aylarında satışa sunulacak.

Ayrıca yapımın duyurusu için yayımlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD