Rymdkapsel PC Çıkış Tarihi

Rymdkapsel

Bu vakte kadar neredeyse her platformda çıkışını gerçekleştirmiş olan Rymdkapsel, artık PC için de çıkış yapmak üzere geri sayıma başladı. Büyük konsollara gelmeyen, bunun yerine daha çok mobil alanlarda oyuncularla buluşan Rymdkapsel’in PC’de nasıl bir arayüze sahip olacağı ve oyun sisteminde yeniliklerle gelip gelmeyeceği merak konusu olurken oyun için fazla beklemeyeceğimizi belirtelim.

Daha önce Mayıs ayında Playstation Mobile, Ağustos’ta ise Android ve iOS platformlarına çıkan Rymdkapsel adlı minimalist görsellere ve yapıya sahip strateji oyunu şimdi de PC için piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Açıklamalara göre mobil platformlarda 200.000’den fazla satan Rymdkapsel’in PC sürümü 30 Ocak tarihinde Steam üzerinden ve geliştirici Grapefrukt’un web sitesinden satışa çıkacak. Geliştiricinin sitesinden satılacak sürüm DRM-free olacakmış. Ayrıca oyunu geliştiricinin sitesinden alanlara Steam kodu da verilecek.

7.99 dolara satılacak olan oyunun PC sürümünde yeni müzikler, yeni görevler, 2 yeni harita ve 2 yeni oyun modu bulunacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD