Severance’dan HD fragman

Severance

Zamanın en çok oynanan, en çok sevilen oyunlarından bir tanesi olan Severance: Blade of Darkness halen kendinden söz ettiriyor. Oyun için yeni bir fragman daha yayımlandı, ancak tabi ki yapımcılar tarafından değil, fanlar tarafından. Bu fragmanının dikkat çeken özelliği ise HD kalitesiyle yayımlanması. Eğer oyunu halen denemediyseniz bu fragmandan sonra eski oyunseverlerin oyuna bir şans vereceğini tahmin edebiliyoruz. Oyun sadece PC üzerinde oynanabilir.

En çok sevdiğimiz karakter ise cüce abimizdi. Mod yapımcıları tarafından Severance: Blade of Darkness için HD modu yapıldı ve kullanıma sunuldu. Bu mod ile birlikte eskiden almış olduğunuz keyfi devam ettirebilir veya yeni bir maceraya başlayabilirsiniz. Geçmişteki tecrübelerimle sizlere söyleyeceklerim bu kadar.

Ciddi anlamda pişman olmayacağınızı ve güzel bir tat alacağınızı garantiliyebilirim. Hani vakti zamanında bir oyun oynamışsınızdır ve o oyun sizin unutulmazlarınız arasına girmiştir ya, Severance: Blade of Darkness’da öyle bir şey benim için.

Aşağıdan HD halinin oynanış videosunu izleyebilirsiniz. Modu Moddb’den indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD