Sony’nin eli armut toplamıyor!

ps4_sony

Dün yazdığımız yazıda Microsoft’un kullanıcılarına hediyeler gönderdiğini ve bu hediyeler arasında Xbox One bile olduğunu belirtmiştik. Bunu Sony de görmüş olacak ki onlar da harekete geçti. Sony de bir hediye kampanyası – diğer bir deyişle yarışma – başlattı.

Microsoft’un dün size duyurduğumuz “sıkı hayranlara bedava oyunlar/konsollar” kampanyasını anımsıyorsunuzdur. Bildiğiniz gibi bu kampanya bazı oyuncularda “Benim 20K Gamerscore’um var, bana niye verilmedi?” hissiyatı yaratmış, bazı oyuncular da “ben onların daha az sevdiği bir müşteri miyim şimdi?” diye internette yakınmıştı. Sony de kendi hediye kampanyasını yaratmış, ve Microsoft’un yaşadığı bu sorunları da analiz edip aşmayı amaçlamış gibi gözüküyor. Yarışmaya şu siteden katılıyorsunuz. Eğer Amerika veya Kanada’da yaşıyorsanız yapmanız gereken tek şey PSN bilgilerinizle login olmak. Ardından site sizin Gold trophy’lerinizi hesaplıyor ve her Gold trophy için bir çekiliş bileti kazanmış oluyorsunuz. Bu biletleri dilediğiniz ürünlerde kullanabilirsiniz, hediyeler arasında QuakeCon 2014’e bedava gidip gelme ve bu sırada 2 bedava ESO kazanma, imzalı Killzone: Shadow Fall kopyalarını Guerilla Games’den bizzat almak gibi büyük ödüllerin yanı sıra reklamlarda kullanılan kostümler ve silahlar gibi ilgi çekici ödüller de var. Tanıtım videosu aşağıda. Amerika’da yaşayan okurlarımıza bol şanslar!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Basketball BattleBasketball Battle

  Basketbol müsabakalarında elde ettiğiniz başarıya bağlı olarak tecrübe ve aynı zamanda para ödülü… »
 • Oil Hunt 2Oil Hunt 2

  Pipeti kullanma başarınıza bağlı olarak puan kazanabileceğiniz ve petrol içerek eğlenebileceğiniz bu oyun serinin… »
 • Black Desert Online OyunBlack Desert Online Oyun

  MMO oyunlarından bir tanesi olarak ilgi görmeye devam eden ve 2014 yılında oluşturulduktan bu yana değerinin arttığı… »
 • Muscle KingMuscle King

  Kas yapma sürecini gösteren ve özel bir yapıya sahip olan tıklama uygulamaları Muscle King ile değerlendirmek mümkün… »
 • Flat Zombies Defense Cleanup AndroidFlat Zombies Defense Cleanup Android

  Bir göreviniz bulunuyor ve bu görev de tamamen katları, bulunduğunuz ortamı temizlemeye dayanıyor. Eğer başarılı… »
 • Spider TroubleSpider Trouble

  Heyecan verici ve son derece eğlendirici oyunlardan bir tanesi olan Spider Trouble sizi bir örümcek haline getiriyor. Son… »
 • Oil HuntOil Hunt

  Serinin ilk oyunu olarak ilgi görmeye devam eden oil hunt el becerinizi geliştirebileceğiniz özel uygulamalardan bir tanesi… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD