Sony’nin eli armut toplamıyor!

ps4_sony

Dün yazdığımız yazıda Microsoft’un kullanıcılarına hediyeler gönderdiğini ve bu hediyeler arasında Xbox One bile olduğunu belirtmiştik. Bunu Sony de görmüş olacak ki onlar da harekete geçti. Sony de bir hediye kampanyası – diğer bir deyişle yarışma – başlattı.

Microsoft’un dün size duyurduğumuz “sıkı hayranlara bedava oyunlar/konsollar” kampanyasını anımsıyorsunuzdur. Bildiğiniz gibi bu kampanya bazı oyuncularda “Benim 20K Gamerscore’um var, bana niye verilmedi?” hissiyatı yaratmış, bazı oyuncular da “ben onların daha az sevdiği bir müşteri miyim şimdi?” diye internette yakınmıştı. Sony de kendi hediye kampanyasını yaratmış, ve Microsoft’un yaşadığı bu sorunları da analiz edip aşmayı amaçlamış gibi gözüküyor. Yarışmaya şu siteden katılıyorsunuz. Eğer Amerika veya Kanada’da yaşıyorsanız yapmanız gereken tek şey PSN bilgilerinizle login olmak. Ardından site sizin Gold trophy’lerinizi hesaplıyor ve her Gold trophy için bir çekiliş bileti kazanmış oluyorsunuz. Bu biletleri dilediğiniz ürünlerde kullanabilirsiniz, hediyeler arasında QuakeCon 2014’e bedava gidip gelme ve bu sırada 2 bedava ESO kazanma, imzalı Killzone: Shadow Fall kopyalarını Guerilla Games’den bizzat almak gibi büyük ödüllerin yanı sıra reklamlarda kullanılan kostümler ve silahlar gibi ilgi çekici ödüller de var. Tanıtım videosu aşağıda. Amerika’da yaşayan okurlarımıza bol şanslar!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD