Spiderman’den Büyük Başarı Sağlayan Marvel’s

2018 yılın en hızlı satan PlayStation 4 oyunlarından bir tanesi olarak gösterilen Marvel Spider Man oyunu, büyük bir hızla keyifli zamanlar yaşatmaya devam ediyor. Özellikle de Kasım ayında piyasaya çıkan Call of Duty gibi bir oyunun hemen ardından İngiltere’de hızlı satan oyunlar listesine girmeyi başaran Marvel Spider Man; hiç kimsenin beklemediği oranda yüksek bir satış rakamını da geçmeyi başardı. Üstelik PlayStation 4 gibi özel olarak geliştirilen God of War gibi başarılı bir yapımı da geride bırakan bu oyun, en çok oynanan oyunlar listesinde 1. Sırada yerini korumaya devam ediyor. Bu oyunun daha çok uzun bir süre krallık koltuğunda oturmaya devam edeceği de oyun uzmanları tarafından yapılan yorumlar arasında.

Bu oyunun yaklaşık olarak 1 yıl kadar daha en çok tutulan oyunlarından bir tanesi olma ihtimali yüksek gibi görünüyor. Ancak yine de oyun piyasası dünyanın en hareketli piyasası olması nedeniyle ilerleyen zamanlarda yapılacak herhangi bir oyun burayı sollayabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD