Star Wars: Attack Squadrons trailer

Star Wars Attack Squadrons

Dünyanın en çok sevilen serilerinden biri olan Star Wars için yeni bir oyun daha geliştiriliyor. Bu oyunun küçük ipuçlarının daha önce yakalamıştık, ancak henüz bir şey kesinleşmeden yayımlamak istemedik ki iyi ki yayımlamamışız. Zira tahminlerimizin aksine oyunu geliştirecek olan firma EA Games değil de Area 52 Games oldu. Star Wars: Attack Squadrons için ilk tanıtım trailerı da yayımlandı.

Bundan aylar önce, sizlere EA’in Attack Squadron ismiyle ilgili iki site adı aldığını belirtmiş, bunun açıklanmayan bir Star Wars oyunu olduğuna dair şüphelerimizi paylaşmıştık. Şimdi anlaşılıyor ki o şüphelerimiz doğruymuş, fakat işin içinde EA Games yokmuş. Area 52 Games’in geliştirdiği, Disney ve LucasArts’ın dağıtımcılığını üstleneceği yeni oyun Star Wars: Attack Squadrons aşağıdaki videoyla basına tanıtıldı. Free-to-Play multiplayer bir aksiyon oyunu olacak Attack Squadrons’ta tamamen gemi savaşlarına odaklanacağız. Orijinal üçleme döneminde geçecek gibi gözüken oyunda Free-for-All, Team Dogfight ve Base Defens modları bulunacak. Gemimizi özelleştirip, geliştirebileceğiz. 16 kişi uzayda X-Wing ve TIE Fighter’larla it dalaşı yapmak kulağa güzel geliyor. Umuyoruz oynanışı da kağıt üzerinde durduğu kadar eğlenceli olur. An itibariyle resmi siteden 2014’ün başında başlayacak betaya başvurabileceğinizi de belirtelim. İşte Star Wars: Attack Squadrons için yayımlanmış olan ilk fragman, bol keyifli seyirler diliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Basketball BattleBasketball Battle

  Basketbol müsabakalarında elde ettiğiniz başarıya bağlı olarak tecrübe ve aynı zamanda para ödülü… »
 • Oil Hunt 2Oil Hunt 2

  Pipeti kullanma başarınıza bağlı olarak puan kazanabileceğiniz ve petrol içerek eğlenebileceğiniz bu oyun serinin… »
 • Black Desert Online OyunBlack Desert Online Oyun

  MMO oyunlarından bir tanesi olarak ilgi görmeye devam eden ve 2014 yılında oluşturulduktan bu yana değerinin arttığı… »
 • Muscle KingMuscle King

  Kas yapma sürecini gösteren ve özel bir yapıya sahip olan tıklama uygulamaları Muscle King ile değerlendirmek mümkün… »
 • Flat Zombies Defense Cleanup AndroidFlat Zombies Defense Cleanup Android

  Bir göreviniz bulunuyor ve bu görev de tamamen katları, bulunduğunuz ortamı temizlemeye dayanıyor. Eğer başarılı… »
 • Spider TroubleSpider Trouble

  Heyecan verici ve son derece eğlendirici oyunlardan bir tanesi olan Spider Trouble sizi bir örümcek haline getiriyor. Son… »
 • Oil HuntOil Hunt

  Serinin ilk oyunu olarak ilgi görmeye devam eden oil hunt el becerinizi geliştirebileceğiniz özel uygulamalardan bir tanesi… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD