StarCraft 2’ye yeni yama

StarCraft 2

Belki de dünyanın en iyi oyun geliştiricilerinden biri olan Blizzard’ın en iyi oyunlarından biri olan StarCraft 2 için yeni bir yamanın geleceği açıklandı. Blizzard Entertainment tarafından yapılan açıklamaya göre oyunun 2.0.10 adlı yeni yaması bu hafta içinde oyunculara sunulacak ve tüm dünyadaki oyunculara dağıtılacak, belli bir bölge için gelmiyor. Şu anda milyonlarca oyuncuya sahip olan StarCraft 2 gelecek olan yeni yamayla birlikte multiplayer bölümünde biraz daha gelişmiş bir hal alacak. Blizzard yeni güncelleme için bir tanıtıcı video yayımladı, aşağıdan izleyebilirsiniz.

StarCraft 2 2.0.10 yaması için yayımlanmış olan yeni videoya baktığımızda ilk dikkatimizi çeken şey multiplayer moddaki turnuvalarda oyunun arayüzünü düzenleyip kişiselleştirilmiş bir hale sokabilmemiz oldu. Ayrıca turnuvaların oynandığı haritaları daha rahat bulacağımız bir seçenek de oyun içinde yer alan Browse sekmesine eklenmiş durumda. Kısacası oyunun yeni güncellemesi StarCraft 2’nin arayüzünü daha kullanımı kolay bir hale getiriyor. Yayımlanmış olan videonun da yaklaşık 3 dakikalık bir süresi bulunuyor. Oyunu bu vakte kadar denemediyseniz hemen oynamanızı öneriyoruz. uzay temalı olan MMO oyunun bir benzeri daha bulunmuyor oyun piyasasında. Sözlerimizi daha fazla uzatmadan StarCraft 2 2.0.10 güncellemesi için yayımlanmış olan videoyu sizlere sunalım. Bol keyifli seyirler diliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Basketball BattleBasketball Battle

  Basketbol müsabakalarında elde ettiğiniz başarıya bağlı olarak tecrübe ve aynı zamanda para ödülü… »
 • Oil Hunt 2Oil Hunt 2

  Pipeti kullanma başarınıza bağlı olarak puan kazanabileceğiniz ve petrol içerek eğlenebileceğiniz bu oyun serinin… »
 • Black Desert Online OyunBlack Desert Online Oyun

  MMO oyunlarından bir tanesi olarak ilgi görmeye devam eden ve 2014 yılında oluşturulduktan bu yana değerinin arttığı… »
 • Muscle KingMuscle King

  Kas yapma sürecini gösteren ve özel bir yapıya sahip olan tıklama uygulamaları Muscle King ile değerlendirmek mümkün… »
 • Flat Zombies Defense Cleanup AndroidFlat Zombies Defense Cleanup Android

  Bir göreviniz bulunuyor ve bu görev de tamamen katları, bulunduğunuz ortamı temizlemeye dayanıyor. Eğer başarılı… »
 • Spider TroubleSpider Trouble

  Heyecan verici ve son derece eğlendirici oyunlardan bir tanesi olan Spider Trouble sizi bir örümcek haline getiriyor. Son… »
 • Oil HuntOil Hunt

  Serinin ilk oyunu olarak ilgi görmeye devam eden oil hunt el becerinizi geliştirebileceğiniz özel uygulamalardan bir tanesi… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD