Steam 2014 Ocak indirimleri

steam

Her hafta bizlere farklı oyunlarda indirimler sunan Steam’den bu hafta da cezbedici indirimler geldi. Özellikle Noel ve Yılbaşı döneminde mükemmel oyunlarda mükemmel indirimler yapılırken nasıl bu kadar büyüdüklerini ispatladılar. Artık normal, sıradan bir dönemin içine girdik. Bu haftaki oyunlar arasında pek de yakından tanıdıklarımız yok, ama denemek için iyi fiyatları var.

Steam’in “Weeklong Deals” indirimlerinde bu hafta birkaç Trading Card sattıysanız dahi alabileceğiniz ucuzlukta pek çok sağlam oyun bulunuyor. Özellikle eski macera oyunlarının hayranları Syberia serisinin indirime girdiğini görünce ihya olacaklardır. Tam liste şu şekilde:

Steam 2014 Ocak indirimleri

Electronic Super Joy – 1.59$
Bionic Dues – 2.50$
Storm: Frontline Nation – 1.99$
Syder Arcade – 2.50$
Syberia – 2.49$
Syberia II – 2.49$
Vector – 5.59$

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »
 • Life is StrangeLife is Strange

  Hikaye tabanlı bir interaktif video oyunu olan Life is Strange, Dontnod Entertainment tarafından geliştirildi. Fotoğraf… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD