Strider geliyor!

Strider

Dünyanın en iyi oyun geliştiricilerinden bir oyun açıklaması daha geldi. Şu anda devam etmekte olan Comic-Con’da yer alan Capcom, Strider adında yeni bir oyun üzerinde çalışmakta olduklarını açıkladı. SDCC 2013’te yapılan bu açıklama tek başına gelmedi tabi, geliştiriciler oyundan bir fragman da yayımladı. Tam 7 dakikalık bir uzunluğa sahip olan video sinematik ögeler içerirken oyun içi görüntülere de yer veriyor ve fazlasıyla oynanış videosu görevini de üstleniyor. Oyunda RPG ögelerinin yer almaması oyuncuları sevindirirken eski tarz bir oyunla karşı karşıya olduğumuz için biz de az mutlu değiliz.

Comic-Con’da tanıtılan Strider ilk etapta fazlasıyla ilgi gördü. Oyunun henüz ne zaman çıkacağı hakkında bilgi verilmiş değil ama 2014’ten önce gelmesi beklenmiyor. Oyun PC platformunda kesin olarak çıkacak; bunun yanı sıra PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için de çıkması bekleniyor ama Wii U oyuncularının bu konuda üzüleceğini belirtelim. Biz sözlerimizi daha fazla uzatmadan oyunun ilk fragmanını sizlerle baş başa bırakalım, bu sayede siz de oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. İşte Strider’ın tanıtımıyla birlikte gelen 7 dakikalık ilk fragmanı, bol keyifli seyirler diliyoruz.

Not: Oyun fiyatı da henüz belirtelimedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD