Stronghold Crusader 2 için yeni atlı videosu

Stronghold Crusader 2

Savaş ve strateji oyunları arasından en çok beğenilenlerden biri olan ve kült olarak gösterebileceğimiz Strongold Crusader’ın ikinci oyunu 2014’ün Mart ayında satışa sunulacak. Oyundan yeni görüntüler bizlerle buluşturulmaya devam edilirken şimdi de okçu arap atları için yeni bir video paylaşıldı. Oyunun en güçlü birimlerinden biri olan atlı okçular yeni oyunda da birçok rakibin canını fazlasıyla yakacak gibi gözüküyor.

Stronghold Crusader’ın en güçlü ünitelerinden biri olan çevik Atlı Okçu, Crusader 2 ile geri dönüyor. Yanlara, geriye ya da herhangi bir açıya dönerek doğru ok atabilme yeteneğine bakarak, bu birimin 2002’de yayınlanan klasik oyunda neden hayranlarımızın favorisi olduğunu anlamak zor değil. Bunu bir de yüksek hızı ile birleştirince, Arap Atlı Okçusu savaşta önemli bir avantaj kazanıyor.

Birim türlerinin yarıdan fazlasının birer birim saldırısı, duruşu ve yeteneği bulunuyor. Atlı Okçu’nun özel yeteneği de Stronghold Crusader 2 yayınlanırken sunulacaklardan biri olacak. Örneğin zorlu Sasani Şövalyeleri saldırı yeteneğiyle arayı kapatarak Atlı Okçu’nun hızına karşı gelebiliyor. Fakat bu şövalye de kazarak savunma pozisyonuna geçen ve saldıran rakip birliklere fazladan zarar verebilen Mızraklı Asker tarafından ortadan kaldırılabiliyor. Farklı uzmanlık alanları olan birimlerin birbirleriyle bu şekilde karşılıklı etkileşimleri, Crusader 2’ oynanışının temeli olacak. Bu durum Crusader 2’yi önceki oyundan ayırsa da bunu Crusader’ın tarzından ödün vermeden yapacak.

2014 baharında yayınlanması planlanan Stronghold Crusader 2, dijital olarak Firefly Stüdyoları tarafından yayınlanacak. Ayrıca yayınlanmasından önceki aylarda bir beta da planlanıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Basketball BattleBasketball Battle

  Basketbol müsabakalarında elde ettiğiniz başarıya bağlı olarak tecrübe ve aynı zamanda para ödülü… »
 • Oil Hunt 2Oil Hunt 2

  Pipeti kullanma başarınıza bağlı olarak puan kazanabileceğiniz ve petrol içerek eğlenebileceğiniz bu oyun serinin… »
 • Black Desert Online OyunBlack Desert Online Oyun

  MMO oyunlarından bir tanesi olarak ilgi görmeye devam eden ve 2014 yılında oluşturulduktan bu yana değerinin arttığı… »
 • Muscle KingMuscle King

  Kas yapma sürecini gösteren ve özel bir yapıya sahip olan tıklama uygulamaları Muscle King ile değerlendirmek mümkün… »
 • Flat Zombies Defense Cleanup AndroidFlat Zombies Defense Cleanup Android

  Bir göreviniz bulunuyor ve bu görev de tamamen katları, bulunduğunuz ortamı temizlemeye dayanıyor. Eğer başarılı… »
 • Spider TroubleSpider Trouble

  Heyecan verici ve son derece eğlendirici oyunlardan bir tanesi olan Spider Trouble sizi bir örümcek haline getiriyor. Son… »
 • Oil HuntOil Hunt

  Serinin ilk oyunu olarak ilgi görmeye devam eden oil hunt el becerinizi geliştirebileceğiniz özel uygulamalardan bir tanesi… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD