Team Fortress 2’ye denge güncellemesi

team_fortress

Valve tarafından geliştirilen ve ücretsiz oynana Team Fortress 2’ye yeni bir güncelleme daha geldi, daha doğrusu gelecek. Valve bu konu hakkında açıklamalarda bulunurken yeni yamayla birlikte oyuna ne gibi yeniliklerin ve düzenlemelerin geleceğini de belirtti. Oyunda en güçlü silahlarından biri olan Dead Ringer’ın gücünde bir düşüş yaşanacak, böylelikle dengeyi sağlamak adına ilk adım atılacak. Valve yaptığı açıklamada yapılacak olan güncellemeden sonra oyuncuların silahlarının ve eşyalarının yerine artık oyun bilgisinin ve karakteri kullanışının ön plana çıkacağını da sözlerine ekledi. Yeni gelecek olan oyun paketi hakkında daha fazla bilgi verilmemesi ise şaşırttı, büyük ihtimal çıkışla birlikte bir rehber sunulacaktır.

Oyuncuların merak ettiği konu bonuslarla birlikte kazanılan eşyaların gidip gitmeyeceği. Ama içeriden sızan bilgilere göre bu eşyalar gitmeyecek, Valve oyuncuların bu eşyaları almak için çok fazla efor harcadığını düşünüyor; doğru da. Ayrıca bir diğer sızan bilgi de gelecek olan güncellemenin Team Fortress 2’nin aldığı en büyük güncellemelerden biri olacağı. Oyun içinde birçok şey değişecek ve çok farklı özellikler de eklenecek. Şu an için güncelleme adına bir video paylaşılmış değil. Her zamanki Valve, meraktan çatlatacak ama beklediğimize değeceğini umuyoruz; her zamanki gibi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD