TERA, 2014’te çağ atlayacak

TERA

Oyuncuların en çok beğendiği MMO oyunlar arasında yer alan TERA Online’dan sevindiren haberler geldi. Oyun geliştiricileri TERA’nın 2014 yılı içerisinde birçok yeniliğe ev sahipliği yapacağını dile getirirken bazı yenilikleri yılbaşıyla birlikte oyunculara sunacaklarını ifade ettiler. Bunun yanı sıra 2013 yılında alınan geri dönüşümlerden de memnun olduklarını belirten geliştiriciler geride bırakmakta olduğumuz senede nasıl yenilikler kazandırdıklarının listesini hazırladılar.


-Yeni özgün zindanlar ve 10-20 kişi destekleyen raidler yaratılmış.
-PVP sevenler için iki farklı Battleground eklenmiş.
-Oyunun 1. yıl dönümü koca 1 ay süren etkinliklerle kutlanmış ve oyunculara tonla hediye verilmiş.
-Şubat ayında F2P modeline geçerek tarihin en başarılı F2P tecrübelerinden birini sunmuşlar.
-Oyuncularıyla gurur duymuşlar. Canyon Clash 2’de 500 oyuncunun birbiriyle savaşması, oyuncuların kendi loading ekranları için tasarımlar yapmaları gibi şeyler ve topluluğun oyunu sahiplenmesi yapımcıları çok memnun etmiş.

Ve genel olarak 2013’ten memnun kalmışlar. Ancak 2014’te oyuncuları çok daha büyük şeylerin beklediğini çıtlatmadan da edememişler…

Mesela en heyecan verici yeniliklerden biri olan yeni Battleground konsepti Kumasylum, ocak ayında hemen oyuncularla buluşacak. Bu oyun türünde oyuncular oldukça heybetli yaratıklara dönüşecek ve hazinelerini çalmaya çalışan 7 oyuncuya karşı dövüşecekler. Bunun dışında Elite durumundaki üyelere yeni perkler ve özel bir mount’un da yolda olduğunu açıkladılar. Son olarak da tabii ki yeni yıla oyun içi festival koymadan olmaz… Rootstock festivaliyle TERA da yılbaşını sanal olarak kutlayabileceğimiz oyunlar listesine giriyor böylece. Şu ana kadar saydıklarımız sadece Ocak ayında gerçekleşecek olan şeyler. Daha da ötesine baktığımızda yeni zindanlar, raidler ve hatta tamamen özgün yeteneklere, silahlara sahip olacak yeni bir sınıf bile TERA’nın 2014 falında gözükenler arasında.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD