Thaumaturge sınıfı geliyor

Thaumaturge

Vampir oyunlarının en sevilenlerinden biri olan The Incredible Adventures of Van Helsing’e yeni bir DLC geliyor. Thaumaturge adındaki yeni DLC ile birlikte oyunda zaten hat safhada olan heyecan değerini artırıp bizi içine daha fazla çekecek. “Mucizevi İşçi” anlamına gelen Thaumaturge oyuna yeni kahramanları ekleyecek ama gelen bilgilere göre bu kahramanlar pek de güçlü olmayacak. Ancak kontrol edebilecek olduğumuz en iyi kahraman olarak Thaumaturge gözüküyor. Bu kahramanın en çok işe yarayacak özelliği ise kısa mesafelere ışınlanabiliyor olması. Bu özellikle birlikte birçok ölümden kıl payı kurtulacağımız kesin.

Yeni DLC’nin oyuna geleceğinin açıklamasının ardından bu DLC’yi tanıtan bir de trailer yayımlandı. Sizlere aktardığımız karmaşık bilgileri aşağıdaki videoyu izledikten sonra daha iyi anlayabilirsiniz. Yeni yayımlanan videonun bir dakikadan daha uzun bir süresi bulunuyor ve sinematik değil, oyun içi görüntülerden oluşuyor; yani oyun hakkında fikir sahibi olmamız adına fazlasıyla yardımcı olacak. DLC’nin ne zaman oyuncularla buluşturulacağına dair bir açıklama henüz gelmiş değil. Ancak pek de fazla bekleyeceğimizi zannetmiyoruz. Bakalım oyunun bu DLC’si oyuncular tarafından beğenilecek mi ve DLC ne kadar ücretle bizlere sunulacak? İşte The Incredible Adventures of Van Helsing Thaumaturge fragman, bol keyifli seyirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Basketball BattleBasketball Battle

  Basketbol müsabakalarında elde ettiğiniz başarıya bağlı olarak tecrübe ve aynı zamanda para ödülü… »
 • Oil Hunt 2Oil Hunt 2

  Pipeti kullanma başarınıza bağlı olarak puan kazanabileceğiniz ve petrol içerek eğlenebileceğiniz bu oyun serinin… »
 • Black Desert Online OyunBlack Desert Online Oyun

  MMO oyunlarından bir tanesi olarak ilgi görmeye devam eden ve 2014 yılında oluşturulduktan bu yana değerinin arttığı… »
 • Muscle KingMuscle King

  Kas yapma sürecini gösteren ve özel bir yapıya sahip olan tıklama uygulamaları Muscle King ile değerlendirmek mümkün… »
 • Flat Zombies Defense Cleanup AndroidFlat Zombies Defense Cleanup Android

  Bir göreviniz bulunuyor ve bu görev de tamamen katları, bulunduğunuz ortamı temizlemeye dayanıyor. Eğer başarılı… »
 • Spider TroubleSpider Trouble

  Heyecan verici ve son derece eğlendirici oyunlardan bir tanesi olan Spider Trouble sizi bir örümcek haline getiriyor. Son… »
 • Oil HuntOil Hunt

  Serinin ilk oyunu olarak ilgi görmeye devam eden oil hunt el becerinizi geliştirebileceğiniz özel uygulamalardan bir tanesi… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD