The Elder Scrolls Online için 8 dakikalık sinematik

tes_online

The Elder Scrolls Online için uzun bir süredir bekleyiş içerisindeyiz, ancak çoğu süreyi geride bıraktık; geride kısa olan zaman kaldı. Tabi böyle olunca oyun hakkında daha bilgili hale geliyoruz. Son olarak oyun geliştiricisi Bethesda yeni bir video daha yayımladı. Toplam 8 dakikalık uzunluğa sahip olan yeni video sinematik bir temaya sahipken kola ve cipsin yanında gayet iyi gidebilecek cinsten.

The Elder Scrolls’un “Alliances” sinematiğine nasıl dibimiz düşmüştü hatırlıyor musunuz? Eğer kafanızı heyecanla aşağı yukarı sallıyorsanız birazdan izleyeceğiniz video için kolanızı cipsinizi kapmak isteyebilirsiniz. Zira tam da “Alliances” sinematiğinin kaldığı noktadan devam eden “Arrival” sinematiği an itibariyle Youtube’daki yerini almış durumda.

Size sinematiğin ne kadar şahane olduğunu ballandıra ballandıra anlatmak yerine videoyla başbaşa bırakıyorum. Buyrun, iyi seyirler!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »
 • Life is StrangeLife is Strange

  Hikaye tabanlı bir interaktif video oyunu olan Life is Strange, Dontnod Entertainment tarafından geliştirildi. Fotoğraf… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD