The Elder Scrolls Online İkinci Beta

eso

Bethesda tarafından geliştirilen The Elder Scrolls Online’ın ilk betası geçtiğimiz aylarda yapılmıştı. Artık ise sıra ikinci betaya geldi. İki hafta önce beta başvurularını açmıştı Bethesda, şimdi ise dün akşam saatlerinde geri dönüş mailleri yollandı. Şu an siz de mail kutunuzu kontrol etseniz iyi edersiniz. Eğer betaya girmeye hak kazandıysanız iki kere sevineceksiniz. Yanınızda arkadaşınız da geliyor!

Gönderilen e-postada Bethesda 28 Şubat 2014 Cuma günü saat 12:00’da başlayıp 2 Mart Pazar günü saat 23:59’da sona erecek olan betaya sizi ve bir arkadaşınızı davet ediyor. Üstelik bunun yanında oyunun ikinci betası için bir NDA yani gizlilik sözleşmesinin bulunmadığını da belirterek “Sizleri maceralarınızdan elde ettiğiniz resim ve videoları paylaşamya teşvik ediyoruz” diyor.

Bu betaya katılıp launcher’ı yamaladığınız anda ilerideki beta etkinliklerine de katılma garantisini elde edecek ve aynı karaktler(ler)inizle betaları oynamaya devam edebileceksiniz.

Bu arada firma e-postada sizleri kayıt olduğunuz e-posta adresi ile değil KULLANICI ID’si ile log in olmanız konusunda uyarıyor. Bethesda’nın sistemleri için stress test özelliğinde olan bu betaya Kuzey Amerika sunucularından katılabileceksiniz.

Ayrıca başta da bahsettiğim gibi bu e-postayı dilediğiniz bir arkadaşınıza göndererek onun da e-posta içerisindeki kodu kullanarak betaya giriş yapmasını sağlayabilirsiniz. E-postanın sonrasında ise ön sipariş reklamı yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Basketball BattleBasketball Battle

  Basketbol müsabakalarında elde ettiğiniz başarıya bağlı olarak tecrübe ve aynı zamanda para ödülü… »
 • Oil Hunt 2Oil Hunt 2

  Pipeti kullanma başarınıza bağlı olarak puan kazanabileceğiniz ve petrol içerek eğlenebileceğiniz bu oyun serinin… »
 • Black Desert Online OyunBlack Desert Online Oyun

  MMO oyunlarından bir tanesi olarak ilgi görmeye devam eden ve 2014 yılında oluşturulduktan bu yana değerinin arttığı… »
 • Muscle KingMuscle King

  Kas yapma sürecini gösteren ve özel bir yapıya sahip olan tıklama uygulamaları Muscle King ile değerlendirmek mümkün… »
 • Flat Zombies Defense Cleanup AndroidFlat Zombies Defense Cleanup Android

  Bir göreviniz bulunuyor ve bu görev de tamamen katları, bulunduğunuz ortamı temizlemeye dayanıyor. Eğer başarılı… »
 • Spider TroubleSpider Trouble

  Heyecan verici ve son derece eğlendirici oyunlardan bir tanesi olan Spider Trouble sizi bir örümcek haline getiriyor. Son… »
 • Oil HuntOil Hunt

  Serinin ilk oyunu olarak ilgi görmeye devam eden oil hunt el becerinizi geliştirebileceğiniz özel uygulamalardan bir tanesi… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD