The Elder Scrolls Online İkinci Beta

eso

Bethesda tarafından geliştirilen The Elder Scrolls Online’ın ilk betası geçtiğimiz aylarda yapılmıştı. Artık ise sıra ikinci betaya geldi. İki hafta önce beta başvurularını açmıştı Bethesda, şimdi ise dün akşam saatlerinde geri dönüş mailleri yollandı. Şu an siz de mail kutunuzu kontrol etseniz iyi edersiniz. Eğer betaya girmeye hak kazandıysanız iki kere sevineceksiniz. Yanınızda arkadaşınız da geliyor!

Gönderilen e-postada Bethesda 28 Şubat 2014 Cuma günü saat 12:00’da başlayıp 2 Mart Pazar günü saat 23:59’da sona erecek olan betaya sizi ve bir arkadaşınızı davet ediyor. Üstelik bunun yanında oyunun ikinci betası için bir NDA yani gizlilik sözleşmesinin bulunmadığını da belirterek “Sizleri maceralarınızdan elde ettiğiniz resim ve videoları paylaşamya teşvik ediyoruz” diyor.

Bu betaya katılıp launcher’ı yamaladığınız anda ilerideki beta etkinliklerine de katılma garantisini elde edecek ve aynı karaktler(ler)inizle betaları oynamaya devam edebileceksiniz.

Bu arada firma e-postada sizleri kayıt olduğunuz e-posta adresi ile değil KULLANICI ID’si ile log in olmanız konusunda uyarıyor. Bethesda’nın sistemleri için stress test özelliğinde olan bu betaya Kuzey Amerika sunucularından katılabileceksiniz.

Ayrıca başta da bahsettiğim gibi bu e-postayı dilediğiniz bir arkadaşınıza göndererek onun da e-posta içerisindeki kodu kullanarak betaya giriş yapmasını sağlayabilirsiniz. E-postanın sonrasında ise ön sipariş reklamı yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • SkyrimSkyrim

  The Elder Scrolls V: Skyrim tanınan ismi ile Skyrim aksiyon RPG video oyunu piyasaya çıktığı ilk 48 saat içerisinde 3,5… »
 • Red Dead Redemption SerisiRed Dead Redemption Serisi

  Çıkış yaptığında yılın oyunu seçilen Red Dead Redemption Serisi oyuncusuna vahşi batı’da kovboy olma imkânı… »
 • UndertaleUndertale

  Toby Fox tarafından 2 boyutlu ve 8 bit görsellerden oluşturularak yaratılan Undertale oyunu RPG video oyunudur.… »
 • Spec Ops: The LineSpec Ops: The Line

  2K Games tarafından yayınlanan üçüncü şahıs nişancı video oyunu Spec Ops: The Line oyununda keşif için Dubai’ye… »
 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD