The Last of Us, bu sefer BAFTA’yı silip süpürecek!

The Last of Us

12 Mart tarihinde İngiltere’de dağıtılacak olan BAFTA ödüllerinin adayları açıklandı. Gelen bilgilere pek de şaşırmadık, zira The Last of Us 10 dalda birden aday olmuş ödüllere. Zaten birkaç gün önce D.I.C.E.’tan neredeyse tüm ödülleri alan oyun, 2013’ün en iyi oyunlarından biri olduğunu tekrar kanıtlıyor.

17 Kategoriden 43 oyunun katıldığı BAFTA’da The Last of Us tam olarak 10 dalda aday gösterildi. Bunların arasında Action & Adventure, Artistic Achievement, Best Game, Game Design, Multiplayer, Music, Story ve Ashley Johnson ile Troy Baker için performans dalında adaylıklar var.

Grand Theft Auto V, Tearaway, Papers, Please, Assassin’s Creed 4: Black Flag, BioShock Infinite ve Super Mario World 3D diğer adaylar arasındayken, BAFTA listesinin tamamı şöyle:

BADLAND, Beyond: Two Souls, Brothers: A Tale of Two Sons, DEVICE 6, Tomb Raider, Ni No Kuni: Wrath of the White Witch, Battlefield 4, Forza Motorsport 5, Gone Home, Gunpoint, LEGO Marvel Super Heroes, The Room 2, Animal Crossing: New Leaf, Castles in the Sky, Civilization V: Brave New World, Democracy 3, DMC Devil May Cry, DOTA 2, F1 2013, FIFA 14, Football Manager 2014, GRID 2, NBA 2K14, Plants vs Zombies 2, Rayman Legends, Remember Me, Ridiculous Fishing, Skylanders Swap Force, Surgeon Simulator 2013, XCOM: Enemy Within, World of Tanks ve Year Walk.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD