The Last of Us, bu sefer BAFTA’yı silip süpürecek!

The Last of Us

12 Mart tarihinde İngiltere’de dağıtılacak olan BAFTA ödüllerinin adayları açıklandı. Gelen bilgilere pek de şaşırmadık, zira The Last of Us 10 dalda birden aday olmuş ödüllere. Zaten birkaç gün önce D.I.C.E.’tan neredeyse tüm ödülleri alan oyun, 2013’ün en iyi oyunlarından biri olduğunu tekrar kanıtlıyor.

17 Kategoriden 43 oyunun katıldığı BAFTA’da The Last of Us tam olarak 10 dalda aday gösterildi. Bunların arasında Action & Adventure, Artistic Achievement, Best Game, Game Design, Multiplayer, Music, Story ve Ashley Johnson ile Troy Baker için performans dalında adaylıklar var.

Grand Theft Auto V, Tearaway, Papers, Please, Assassin’s Creed 4: Black Flag, BioShock Infinite ve Super Mario World 3D diğer adaylar arasındayken, BAFTA listesinin tamamı şöyle:

BADLAND, Beyond: Two Souls, Brothers: A Tale of Two Sons, DEVICE 6, Tomb Raider, Ni No Kuni: Wrath of the White Witch, Battlefield 4, Forza Motorsport 5, Gone Home, Gunpoint, LEGO Marvel Super Heroes, The Room 2, Animal Crossing: New Leaf, Castles in the Sky, Civilization V: Brave New World, Democracy 3, DMC Devil May Cry, DOTA 2, F1 2013, FIFA 14, Football Manager 2014, GRID 2, NBA 2K14, Plants vs Zombies 2, Rayman Legends, Remember Me, Ridiculous Fishing, Skylanders Swap Force, Surgeon Simulator 2013, XCOM: Enemy Within, World of Tanks ve Year Walk.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD