The Witcher 3 ertelendi

The Witcher 3

İlk iki oyunuyla harikalar yaratmış olan The Witcher serisinin üçüncü oyunu beklentilere göre bu sene çıkışını gerçekleştirecek. Ancak halen kesin bir tarih verilmiş değil. 2014’te çıkacak dedik ama, bu geçen sene yapılan açıklamaydı. Yukarıdaki karakterimizin sinirli bakışlarından gördüğümüz gibi size üzücü bir haberimiz var: The Witcher 3 çıkış tarihi 2015’e ertelendi. CD Projekt RED de bu erteleme hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“Verdiğimiz bu karar gerçekten de alınması zor bir karardı ve üzerinde ciddi şekilde kafa patlattık. Oyunu önceden planladığımız gibi bu yıl sonunda piyasaya süredbilirdik. Ancak ekstradan harcayacak birkaç ayın bizi daha çok tatmin edecek bir seviye ve kaliteye çekeceğine karar verdik. Buna göre The Witcher 3: Wild Hunt’ın yeni çıkış tarihini Şubat 2015’e kaydırdık.”

The Witcher 2’nin 40 katı büyüklüğünde bir açık dünya haritasına sahip olacak oyunun Skyrim’den de %20 oranında daha geniş olacağı söyleniyor. PC’mizi, PS4’ümüzü ve Xbox One’ımızı hazır ettik bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD