Thief, en iyi PC’de oynanacak

thief

Uzun süredir geliştirilme aşamasında olan ve bu vakte kadar yayımlanmış grafikler, videolar ve bilgiler kendine şimdiden hayran bırakan Thief’ten yeni bir haber daha geldi. Gelen bilgilere göre oyunu PC üzerinde oynayacak olan oyuncular, yeni nesil oyun konsollarındaki görüntü kalitesinin aynısına sahip olabilecekler; tabi donanımları desteklediği dahilde. Bir diğer gelen bilgi de çoklu monitör desteğinin bulunacak olması.

Aynı adlı ünlü gizlilik serisini yeni nesle taşıma parolasıyla yola çıkan Thief, PC, PS4 ve XB1’a çıkış yapıyor bildiğiniz gibi. Yeni nesil konsollar düşünülerek yapılan ilk oyunlardan biri olduğu için de grafiksel beklenti bir hayli yüksek. PS4’te nasıl gözükecek, Xbox One’la kıyaslayınca sonuç ne? Bu soruların cevabını oyun çıkınca alacağız, fakat oyunun sanat yönetmeninin açıklamaları sağ olsun biliyoruz ki Thief en güzel PC’de gözükecek. Eidos çalışanı Jean-Normand Bucci “Oyunun PC sürümü yeni nesil konsolların tüm grafik özelliklerine sahip olacak, üzerine de pek çok geliştirme gelecek. Daha iyi anti-aliasing, yüksek çözünürlüklü gölgeler ve çoklu-monitör desteği. Thief PC, AMD’nin yeni Mantle API’ını kullanan ilk oyunlardan da olacak PC oyuncularına müjde!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD