THQ, geri geliyor!

thq

Geride bıraktığımız senenin ilk dönemlerinde hiç beklediğimiz bir anda tüm takipçilerini şaşırtan bir gelişme yaşayan THQ batmış, oyunlarını da başka isimlere bırakmıştı. Oyun dünyasını derinden yaraladığına inandığımız bu gelişmenin ardından sonunda sevindirici bir haber geldi. Nordic Games, artık THQ Games ismini kullanacağını açıkladı. Ancak oyunlar konusunda aynı sevindirici haberi veremiyoruz.

Bugün beklenen haber geldi. Sadece ismen bile olsa, THQ markasını tekrardan görebileceğiz. Nordic Games, çıkardığı yeni oyunlarında, THQ ismini ve logosunu kullanacak. Ayrıca stüdyo, THQ’dan kalan markaları da geliştirme peşinde. Konuyla ilgili Nordic Games, ” Bizi sıkan en önemli etmenlerden biri de THQ açık arttırmasından önce oyuncular tarafından tanınamıyor oluşumuzdu. Bizde bu yüzden THQ ismine tekrardan hayat verme kararını aldık. Artık oyunlarımızda THQ ismini ve logosunu göreceksiniz.” açıklamasını yaptı.

Ayrıca THQ oyunlarının çok büyük bir kitle tarafından beklendiğini ve sorumluluklarının farkında olduğunu belirten firma, “Biz ufak bir oyun geliştirme takımıyız. Oyuncular ise THQ oyunlarını büyük umutlar ile beklemekteler. İnanın bunu her gün Facebook’tan görmekteyiz. Düşünün, neredeyse her gönderimizin altındaki ilk yorumlar genelde ‘Oh, güzelmiş ama Darksiders 3’ten ne haberler var?’ şeklinde oluyor ve bizde bu sorumluluğumuzun farkındayız.” açıklamasını yaptı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Basketball BattleBasketball Battle

  Basketbol müsabakalarında elde ettiğiniz başarıya bağlı olarak tecrübe ve aynı zamanda para ödülü… »
 • Oil Hunt 2Oil Hunt 2

  Pipeti kullanma başarınıza bağlı olarak puan kazanabileceğiniz ve petrol içerek eğlenebileceğiniz bu oyun serinin… »
 • Black Desert Online OyunBlack Desert Online Oyun

  MMO oyunlarından bir tanesi olarak ilgi görmeye devam eden ve 2014 yılında oluşturulduktan bu yana değerinin arttığı… »
 • Muscle KingMuscle King

  Kas yapma sürecini gösteren ve özel bir yapıya sahip olan tıklama uygulamaları Muscle King ile değerlendirmek mümkün… »
 • Flat Zombies Defense Cleanup AndroidFlat Zombies Defense Cleanup Android

  Bir göreviniz bulunuyor ve bu görev de tamamen katları, bulunduğunuz ortamı temizlemeye dayanıyor. Eğer başarılı… »
 • Spider TroubleSpider Trouble

  Heyecan verici ve son derece eğlendirici oyunlardan bir tanesi olan Spider Trouble sizi bir örümcek haline getiriyor. Son… »
 • Oil HuntOil Hunt

  Serinin ilk oyunu olarak ilgi görmeye devam eden oil hunt el becerinizi geliştirebileceğiniz özel uygulamalardan bir tanesi… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD