Titanfall hayran bıraktı

titanfall

Kuşkusuz 2014 yılının en çok beklenen oyunlarından biri olan Titanfall, VGX’te kendine resmen hayran bıraktı. Oyuncuların daha çok heyecanlanması için fuarın sonuna dek hiç gösterilmeyen oyun en sonunda iki yeni fragman birden yayımladı. FPS kategorisinde bir kült olacak gibi gözüken Titanfall için şimdiden bu kadar net yorumlarda bulunmak biraz yersiz olabilir; ancak şu ana kadar yayımlanmış olan fragmanlara baktığımızda heyecanamızın sıradan bir oyuna göre çok daha yukarıda olduğunu fark edebiliyoruz.

VGX’in resmen sonuna saklanan Titanfall, merakla bekleyen oyuncuları tatmin etmek için bir değil, iki yeni videoyla karşımızdaydı. Ghosts ve BF4 çıktıktan sonra FPS hayranlarının en çok bekledikleri oyun listesinde bir numaraya Destiny ile birlikte oturan Titanfall, bu sefer oynanış veya dünyadan ziyade kendisine ismini veren canavarlara, yani titanlara odaklandı. VGX’e özel tanıttığı iki yeni titan, Ogre ve Stryder’ın videoları aşağıda. İşte Titanfall için yayımlanmış olan iki yeni fragman, bol keyifli seyirler diliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD