Tomb Raider Definitive Edition çıkış tarihi

Tomb Raider Definitive Edition

Oyun dünyasının vazgeçilmez serilerinden biri olan Tomb Raider, oyuncularla yeni senaryolar ve yeni maceralarla buluşmaya devam ediyor. Oyunun Definitive Edition paketinin çıkış yapacağının haberini daha önce sizlerle paylaşmıştık, ancak çıkış tarihi belli değildi. Şimdi ise Tomb Raider Definitive Edition çıkış tarihi de Twitter üzerinden açıklandı. Oyunun çıkışı için pek de beklemeyeceğiz, bir buçuk ay gibi bir süre kaldı. Ancak tek kötü haber var; yeni paket sadece PS4 ve Xbox One için satışa sunulacak.

Yeni nesil konsollar için yeniden hazırlanan Tomb Raider: Definite Edition’un çıkış tarihi an itibari ile belli oldu. Video Gamer editörlerinden David Scammell attığı bir tweet’e eklediği resim ile oyunun çıkış tarihini de açıklamış oldu. Buna göre oyun PS4 ve Xbox One için 28 Ocak 2014 tarihinde piyasadaki yerini alacak. Ayrıca oyuna ait özel sanatsal çalışmaların içinde bulunduğu kitapçık ön siparişe özel hediye olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD