Türkiye’yi Kasıp Kavuran Oyun: Pubg Mobile

Gerek dünyayı gerek ise tüm Türkiye’yi kasıp kavuran Pubg Mobile oyun, sektörüne yaptığı hızlı bir girişle, ortalığı yaktı geçti diyebiliriz. Öyle ki yankıları hala dünyada devam etmekle birlikte milyonlarca ve milyarlarca indirme aldığını söylemek de mümkün.

Pubg Mobile Neden Bu Kadar Çok Sevildi?

Pubg Mobile oyun öylesine çok sevildi ve benimsendi ki video içerik üreticileri üzerine milyonlarca video çekti. Pek çok kişi oyundan gerçek hayata hep benzetmeler yaptı. Hatta öyle videolar ile karşı karşıya geldik ki, oyunun canlandırmasını bile yapanlar oldu diyebiliriz. Peki bu oyun neden bu kadar çok sevildi ve benimsendi?

Bunun ilk sebebi elbette ki online bir oyun olmasının yanı sıra, online oyunlar tarih boyunca hep çok dikkat çekmiştir. Pubg Mobile, sevdiğimiz oyunu bize arkadaşlarımızla, eşimizle, dostumuzla oynama fırsatı verdi. Birlikte hareket etmemizi ve bir ekip kurmamızı sağladı. Bunun dışında Pubg Mobile oyun heyecan verici bir oyundu, çünkü karşımızdaki kullanıcılar da bizim gibi insanlardır ve onlarında bizim gibi stratejileri vardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »
 • Life is StrangeLife is Strange

  Hikaye tabanlı bir interaktif video oyunu olan Life is Strange, Dontnod Entertainment tarafından geliştirildi. Fotoğraf… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD