Tychus artık Heroes of the Storm’da

tychus

Heroes of the Storm’a beklenen bir güncelleme kısa süre önce gelmişti ve bundan sonra da kısa süre içerisine pek bir yenilik beklemiyorduk. Ancak Blizzard tarafından geçen hafta yapılan açıklamada oyuna yeni bir kahraman daha ekleneceği belirtilmiş, yine de bu kahramanın ismi ve bilgileri açıklanmamıştı. Son olarak bu bilgiler de bizlere aktarıldı ve artı koyunda Tychus da yer alıyor.

Blizzard’ın birkaç gündür ufaktan ufaktan çıtlattığı “Yeni bir kahraman geliyor. Acaba kim olduğunu tahmin edebilecek misiniz?” mesajlarından sonra nihayet yeni kahramanımızın kimliği belli oldu: Tychus Findlay. Peki şaşırdık mı? Hayır, zira GameInformer yeni kahramanın Tychus olacağını zaten birkaç gün önceden onaylamıştı.

Yine de bu yeni bir kahramanın saflarımıza eklendiğine sevinmediğimiz anlamına gelmiyor tabii. Özellikle de Blizzard bu duyuruyu yeni bir video eşliğinde yaptığı zaman. Tychus için yayınlanan videoyu da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD