Ubisoft’tan sert açıklama

ubisoft

Assassin’s Creed 4: Black Flag’de görülen birkaç hata ve bugdan sonra oyuncular bazı serzenişlerde bulunmuşlardı. Ardından Trottier gibi önemli bir kişinin de bu durumu PC üzerinde eleştirmesi Ubisoft’un sinirlerini fazlasıyla germiş olmalı çünkü cidden sert bir açıklama geldi. Sadece konsol oyunlara değer vermek ve PC oyuncularını göz ardı etmekle suçlanan Ubisoft bakın kendisini nasıl savundu.

Bugün Sylvain Trottier’in olay olan sözlerine Ubisoft firma olarak net bir açıklama getirdi. Bildiğiniz gibi Trottier’in “PC’de performansı o kadar da önemsemiyorsunuz” ifadesi ciddi manada olay olmuş, biz de sitemize taşımıştık. Ubisoft’tan hemen netleştirme geldi. Fransız firma “PC’yi umursamıyor olsak oyunlar hiç doğru düzgün çalışmazdı” ifadelerini kullanırken, optimizasyona her daim önem verdiklerini, vermiyor olsalar oyunun sorunsuz çalışıyor olmasını bırakın, çalışıyor olmasının dahi mümkün olmadığını kastetti. Trottier’in kastettiği şeyin konsollarda sonuna kadar optimizasyon gerekmesine kıyasla PC’de daha geniş bir spektruma uyum sağlamak durumunda kaldıkları için eğer performans isteyen bir özellik varsa geri çekmeye o kadar da uğraşmak zorunda olmadıkları olduğunu da belirttiler. Siz ne diyorsunuz bu açıklamaya? Black Flag’de pek çok oyuncu performans sıkıntıları yaşıyor, buna şahsen kendimi de katabilirim, fakat Ubisoft bir çözüm üzerine uğraştığını da belirtti. Sizin deneyimleriniz neler genel olarak Assassin’s Creed oyunlarıyla ilgili?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Basketball BattleBasketball Battle

  Basketbol müsabakalarında elde ettiğiniz başarıya bağlı olarak tecrübe ve aynı zamanda para ödülü… »
 • Oil Hunt 2Oil Hunt 2

  Pipeti kullanma başarınıza bağlı olarak puan kazanabileceğiniz ve petrol içerek eğlenebileceğiniz bu oyun serinin… »
 • Black Desert Online OyunBlack Desert Online Oyun

  MMO oyunlarından bir tanesi olarak ilgi görmeye devam eden ve 2014 yılında oluşturulduktan bu yana değerinin arttığı… »
 • Muscle KingMuscle King

  Kas yapma sürecini gösteren ve özel bir yapıya sahip olan tıklama uygulamaları Muscle King ile değerlendirmek mümkün… »
 • Flat Zombies Defense Cleanup AndroidFlat Zombies Defense Cleanup Android

  Bir göreviniz bulunuyor ve bu görev de tamamen katları, bulunduğunuz ortamı temizlemeye dayanıyor. Eğer başarılı… »
 • Spider TroubleSpider Trouble

  Heyecan verici ve son derece eğlendirici oyunlardan bir tanesi olan Spider Trouble sizi bir örümcek haline getiriyor. Son… »
 • Oil HuntOil Hunt

  Serinin ilk oyunu olarak ilgi görmeye devam eden oil hunt el becerinizi geliştirebileceğiniz özel uygulamalardan bir tanesi… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD