Ubisoft’tan sert açıklama

ubisoft

Assassin’s Creed 4: Black Flag’de görülen birkaç hata ve bugdan sonra oyuncular bazı serzenişlerde bulunmuşlardı. Ardından Trottier gibi önemli bir kişinin de bu durumu PC üzerinde eleştirmesi Ubisoft’un sinirlerini fazlasıyla germiş olmalı çünkü cidden sert bir açıklama geldi. Sadece konsol oyunlara değer vermek ve PC oyuncularını göz ardı etmekle suçlanan Ubisoft bakın kendisini nasıl savundu.

Bugün Sylvain Trottier’in olay olan sözlerine Ubisoft firma olarak net bir açıklama getirdi. Bildiğiniz gibi Trottier’in “PC’de performansı o kadar da önemsemiyorsunuz” ifadesi ciddi manada olay olmuş, biz de sitemize taşımıştık. Ubisoft’tan hemen netleştirme geldi. Fransız firma “PC’yi umursamıyor olsak oyunlar hiç doğru düzgün çalışmazdı” ifadelerini kullanırken, optimizasyona her daim önem verdiklerini, vermiyor olsalar oyunun sorunsuz çalışıyor olmasını bırakın, çalışıyor olmasının dahi mümkün olmadığını kastetti. Trottier’in kastettiği şeyin konsollarda sonuna kadar optimizasyon gerekmesine kıyasla PC’de daha geniş bir spektruma uyum sağlamak durumunda kaldıkları için eğer performans isteyen bir özellik varsa geri çekmeye o kadar da uğraşmak zorunda olmadıkları olduğunu da belirttiler. Siz ne diyorsunuz bu açıklamaya? Black Flag’de pek çok oyuncu performans sıkıntıları yaşıyor, buna şahsen kendimi de katabilirim, fakat Ubisoft bir çözüm üzerine uğraştığını da belirtti. Sizin deneyimleriniz neler genel olarak Assassin’s Creed oyunlarıyla ilgili?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD