Ücretsiz Aksiyon Oyunları

Steam kanalından sonra neredeyse ücretsiz oyunlara ulaşmak imkansız hale geldi. Ama son zamanlarda çıkan ücretsiz aksiyon oyunlarıyla, oyun severlerin beğenebileceği çok güzel kurgulu oyunlar bilgisayar oyunlar arasında yer almaya başladı. Üstelik online oynayabileceğiniz bu oyunlar, grafik ve kurgu açısından da zevk alarak oynayabileceğiniz oyunlar arasında yer alabiliyor.

2019 Ücretsiz Oyunlar

Online FPS özelliği olan oyunlardan bir olan Unreal Tournament ile seriyi devam ettirebilirsiniz. 1999 yılında çıkmış olan bu oyun, düzenlenmiş grafikleri ve yeni kurgusuyla oyun severleri bekliyor. Vahşi batı oyunlarından olan Fistful of Frasg oyunu da tam size göre olabilir. Eğlenceli ve aksiyon dolu bir oyun olan Fistful of frasg oyunu sayesinde yeteneklerinizin farkına varabilirsiniz. Daha sonra Evolve oyununu da deneyebilir, birçok oyun severin beğenisini kazanmış bu oyunla kendinizi farklı bir hikayenin içinde bulabilirsiniz. Canavarların peşinde bu kıran kırana mücadele ile severek oynayabileceğiniz bir oyun Evolve. Ücretsiz oyunların kötü olabileceğini düşünüyorsanız, denemeden karar vermemeniz çok daha iyi olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »
 • Life is StrangeLife is Strange

  Hikaye tabanlı bir interaktif video oyunu olan Life is Strange, Dontnod Entertainment tarafından geliştirildi. Fotoğraf… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD