Ultra Street Fighter IV’ten ilk video

Ultra Street Fighter IV

Dövüş oyunlarının en efsane isimlerinden biri olan Street Fighter’ın yeni bir versiyonu daha çıkıyor. Capcom tarafından geliştirilmekte olan oyunun yeni ismi Ultra Street Fighter IV olacak. Capcom tarafından geliştirilmekte olan ve ilk çıkışını Atari ve Sega’larda yaptıktan sonra dünyanın her tarafında her oyun konsolu ve cihazında oynanan Street Fighter yeni versiyonuyla da dövüş oyunu sevenleri, özellikle Street Fighter fanlarını ekranın karşısına kitleyecek gibi. Ayrıca oyunun fiyatları da şimdiden belli oldu ve oldukça da uygun gözüküyor.

Oyun yeni versiyonla birlikte oyunculara 5 yani karakter daha getiriyor, böylelikle zaten uçsuz bucaksız olan Street Fighter dünyası bir kademe daha yükseliyor. Gelen bilgilere göre Ultra Street Fighter IV çıkış tarihi 2014’ün ilk ayları. Eğer oyunu eklenti olarak almak isterseniz 15 dolar ödeyeceksiniz; tam versiyonu almak isterseniz de 40 dolar gibi bir fiyatı var. Bu arada oyundan ilk görüntüler de yayımlandı. Birkaç hafta önce çıkacağının haberi gelen oyundan hiçbir görüntü gelmemişti, şimdi ise güzel birkaç resim ve fragman bizlere sunuldu. Oyun çıkışını PS3, PC ve Xbox 360 için gerçekleştirecek; yeni nesil konsollar için bir açıklama gelmedi. 2 dakikalık uzunluğa sahip olan Ultra Street Fighter IV fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz, bol keyifli seyirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD