Ultra Street Fighter IV’ten yeni detaylar geldi

Ultra Street Fighter IV

Tabi ki dünyanın en efsane oyunlarından biri olarak kabul ettiğimiz Street Fighter aşkı hiçbir zaman bitmeyecek. Atarilerden oyun konsollarına ve PC’lere kadar gelmiş olan oyun bu aralar en çok Ultra Street Fighter IV ile oynanıyor. Sahip olduğu görüntü kalitesine rağmen oyunun ilk anlarını fazlasıyla göze çarpan, sistemiyle de ana oyuna sadık kalan Ultra Street Fighter IV, yakın zamanda yeni bir DLC daha alacak. Bu haberi sizlere daha önce de vermiştik; ancak gelen bilgilere göre paketin yayımlanma tarihi daha erkene alındı!

Street Fighter IV’ün son güncellemesi Ultra beklediğimizden erken çıkacak! Ana oyuna dijital eklenti olacak çıkacak sürüm Haziran başında PS3 ve 360 için, Ağustos ayında ise PC için piyasaya çıkacak. Ağustos ayında aynı zamanda full dijital ve kutulu paketler de 360 ve PS3 için piyasaya çıkmış olacak. PC’cilere ise beklettikleri için özür dilemenin bir yöntemi olarak bugüne kadar piyasaya sürülmüş tüm kostümleri bu pakete dahil edip, Ağustos ayında piyasaya sürmeyi düşünüyorlar. Fiyatlar da dijital sürüm için 15 Euro, kutulu ve dijital paketler için 30 Euro olarak belirlenmiş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD