Walking Dead S2 için özel bir röportaj

Walking Dead S2

Dünyanın belki de en çok izlenen dizileri arasında yer alan ve temasıyla birlikte oyun sektörünün zombi oyunlarıyla dolmasına ön ayak olan The Walking Dead, yeni sezonun hazırlıklarına çoktan başladı. Walking Dead’in ikinci sezonu için yavaş yavaş bilgiler gelmeye devam ederken son olarak yeni bir röportaj daha yapıldı. Bakalım The Walking Dead 2. sezonuyla da izleyicileri ve oyuncuları tatmin edebilecek mi?

Walking Dead’in ikinci sezonunu merakla beklemekteyiz, bu yüzden de Telltale’den herhangi bir bilgi geldiğinde kuraklıktan çıkmışçasına saldırıyoruz. PCGamer’ın yaptığı röpörtaj sağ olsun, bizi bir hayli doyurdu. Telltale yapımcılar öncelikle Clementine’ın önceki sezonda yaptığımız seçimlere göre farklı bir karaktere sahip olacağının altını çizdiler. Bir çocuk olduğu için sorunları çözüş şekli Lee’nin ki gibi olmayacak; o yüzden çok fazla aksiyon sahnesi görmeyeceğiz. Mesele daha çok kime güvenip kime güvenemeyeceğine karar vermek, hayatta kalmaya çalışmak olacak. Yapımcılar aynı zamanda Clementine’ın yaşına, yani iki sezon arasında geçen süreye de değindiler. Geçtiğimiz sezonu 9 yaşında kapatan Clementine’ın net yaşı, yapımcıların dediğine göre “spoiler” olurmuş, fakat henüz genç sayılamayacağını söylediler Tabii burada ince bir detay var, İngilizce’de “genç” anlamına gelen “teenager” kelimesi, 13, yani “thirteen” ile başlayan, on dokuz, yani “nineteen” ile başlayan yaşları kapsar. Yani Clementine’ın en fazla 12 yaşında olduğunu kast ediyorlar. Bizim tahminimiz 10-11 olduğu yönünde. Röpörtajın geri kalanı PCGamer’ın sitesinde. Merakla beklemeye devam!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD