Watch Dogs grafikleri kısıtlanmış

watch_dogs

Son senelerin en iyi aksiyon oyunlarından biri olduğu su götürmez gerçek olan Watch Dogs, 27 Mayıs tarihinde yeniden bizlerle birlikte olacak. Neredeyse her oyun konsolunda çıkışını gerçekleştirecek olan yeni nesil Watch Dogs’tan oyuncuların, yani bizlerin büyük ümitleri vardı. Büyük ihtimal yine senaryo olarak çok beğenilecek ancak grafikler için şu an böyle bir şeyi ön göremiyoruz. Oyun için yayımlanan trailerlarda 2012’de yayımlanmış Watch Dogs’a göre çok daha düşük grafik kalitesi olduğunu fark ettik.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan hikaye videosu ile Watch Dogs’un çıkış tarihi nihayet belli oldu. 27 Mayıs’ta PC, PS3, Xbox 360, PS4, Xbox One ve Wii U için piyasadaki yerini alacak oyunun daha sonra oynanış videosu geldi. Oynanış videosunda grafiklerin E3 2012’ye oranla aşırı derecede kısıldığını görmek oyuncuların tepkine yol açmıştı.

Aşağıdaki videoya bakarak Watch Dogs’un E3 2012’de yayınlanan ve Mart 2014’te yayınlanan iki videonun karşılaştırmasını göreceksiniz.

Oyunu eleştirmek için henüz daha erken fakat grafiklerin gerçekten aşırı derecede kısıldığını görüyoruz. Sizin bu konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

One thought on “Watch Dogs grafikleri kısıtlanmış

 • 23 Mart 2014 at 19:00
  Permalink

  oyunu cikarmasınlar
  bır oyunu guzel grafikten kotuye cevirmiyaaaa
  çöpe atsınlar

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »
 • Life is StrangeLife is Strange

  Hikaye tabanlı bir interaktif video oyunu olan Life is Strange, Dontnod Entertainment tarafından geliştirildi. Fotoğraf… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD