Wolfenstein: The New Order’dan yeni video

Wolfenstein The New Order

FPS serilerinin en önemlilerinden biri olan gösterilen Wolfenstein serisine yeni bir oyunun daha katılacağının açıklaması yakın tarihte bizlerle paylaşılmıştı. Dün akşam saatlerinde yeni oyun The New Order’dan yeni bir fragman daha bizlerle buluşturuldu. Yaklaşık 3 dakikalık olan videoda oyun içi görüntülerin yer alması bizleri sevindirirken oyunun en önemli platformlarda çıkış yapacak olması ise sevindiren farklı bir detay.

Wolfenstein: The New Order’ın yeni videosunda serinin kahramanları ve kötülerine “bol patlamalı” bir bakış atıyoruz! “BOOM BOOM” başlıklı 2 dakika 46 saniyelik video oyundaki tüm önemli karakterlerin altını çiziyor.

FPS türünün babası diyebileceğimiz Wolfenstein serisine bambaşka bir bakış açısı getirecek oyun Avrupa’da 23 Mayıs 2014’te Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360 ve PlaysStation 3 için piyasaya çıkacak. Şimdi ön-sipariş verirseniz sıradaki DOOM oyununun betasına katılma şansı kazanacak olmanız da cabası… İşte Wolfenstein: The New Order’ın yeni yayımlanan fragmanı, bol keyifli seyirler diliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD