World of Speed geliyor!

World of Speed

Yarış oyunlarından ismini çok kez duyduğumuz Slightly Mad Studios yeni bir yarış oyunun altına daha imzasını atmaya hazırlanıyor. World of Speed adında yeni bir oyunu bizlerle buluşturmaya hazırlanan stüdyo bu sefer oyununu sadece MMO versiyonuyla satışa sunacak. Yeni nesil oyunun detayları şu anda internete sunulmuş değilen World of Speed kapalı betasının 2014’ün bahar aylarında başlayacağını biliyoruz; şimdilik yapabileceğimiz tek şey beklemek oluyor.

Need for Speed: Shift ve Shift 2 Unleashed’in yanı sıra bu sene piyasaya çıkması beklenen Project CARS’ı yapan Slightly Mad Studios, araya bir proje daha sıkıştırdı. Kapalı betası 2014 baharında başlayacak olan bu projenin adı World of Speed. Kendisi MMO bir yarış oyunu. Henüz hakkında çok bir şey bilmiyoruz, fakat Slightly Mad Studios “yarışı online oynamanın yeni yollarını” bulduklarını söylüyor. Şimdilik sözlerine güveniyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD