WoW yeni karakter yaratma ekranı

wow

Blizzard, aylardır yaptığı açıklamalarla WoW oyuncularını heyecanlandırmaya devam ediyor. Yeni karakterlerin geleceği Blizzcon’da açıklanırken bazı oyunculara, sırada saatlerce beklemeyi göze alan oyunculara bu karakterleri deneme şansı sunmuştu. Bir arkadaşımız da o esnada ekranı videoya çekmiş ve bu videoyu YouTube’da paylaşmış. Görüntü kalitesi iç açıcı olmasa da farkları rahat bir şekilde görebiliyoruz.

Uzun süredir World of Warcraft oynayan oyunculardan birçoğunun en çok merak ettiği özelliklerden biri de yeni karakter modelleri. BlizzCon’da sıraya girip yeni karakter modellerini deneme şansı bulan oyunculardan biri, biraz geç de olsa yeni modellerin karakter yaratma ekranında nasıl durduğunu gösteren bir videoyu kanalına yüklemiş. ExaltedGamingK53S isimli Youtube kullanıcısının kanalındaki videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Görüntü kalitesi çok parlak olmasa da, yeni Ork, Cüce ve Gnome karakter seçeneklerini görmek fena olmadı hani… Çok yakında başlamasını beklediğimiz betasında diğer ırkları da bizzat deneme ve daha kaliteli videolar çekme fırsatı buluruz umuyoruz ki.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD