Yeni bir Star Wars oyunu

star_wars

Dünyanın en çok okunan çizgi romanlarından olan ve aynı zamanda sinemada da şaheserlerin başında gösterilen Star Wars, bu vakte kadar birçok oyunla bizlere sunulmuştu. Bu oyunlar arasında beğenilmeyenlerin sayısı beğenilenlerden çok daha fazla olurken gelen bilgilere göre EA Games yeni bir Star Wars oyunu yapmaya karar vemriş. Şu anda geliştirilmekte olan oyunun bizlerle buluşturulma tarihinin 2015’ten önce olması beklenmiyor. Bakalım yeni bir Star Wars oyunu ne kadar çekici olacak?

Kotaku’dan aldığımız bilgilere göre EA Canada yeni bir Star Wars oyunu üzerinde çalışıyormuş. Açık dünya türünde olacak olan yeni Star Wars oyunu için Frostbite 3 motoru kullanılacakmış ve yeni nesil için çıkış geliştiriliyormuş. Ayrıca Kotaku şunu da söylüyor: “EA Canada’nın geliştirdiği Star Wars oyunu Visceral Games’in geliştirdiği ile aynı olabilir.”

Yani karşımıza yeni nesil bir Star Wars oyunu çıkma olasılığı yüksek. Tabii Star Wars projelerinin Visceral Games’in geliştirdiği oyun ile aynı olma olasılığını da unutmamak gerek. Bakalım EA tarafından önümüzdeki günlerde bu konu için detaylı bilgiler yayımlanacak mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD