Zombi Mobil Oyun İncelemesi Prey Day

Survival oyun severlerin mobil oyunlar arasında severek oynayabileceği oyunlardan biri olan Prey Day, güzel grafikleri ve oynanışıyla zombi oyunu severlerin dikkatini çekebilecek bir oyun. Özellikle sürekli oyun oynamak istemeyenler için günde birkaç kere bakmanız gereken oyun kahramanınızla hayatta kalmak için zombi istilasına uğramış şehirleri ziyaret etmeniz gerekiyor.

Prey Day Zombi İstilası

Prey Day zombi oyunları arasında yer alan mobil bir oyun olarak, ilk başlarda kolay gelse de level atladıkça daha da zorlaşan bir oyun. Özellikle oyunun size verdiği malzemeleri toplayıp silah yapmaya çalışırken, silahsız kalma ihtimaliniz de yüksek olabiliyor. Bunun için hem stratejik hem de cesaretli olmanız gereken şehirler var. Oyunda bir malzemeyi toplamak için zombi istilası şehirlerini ziyaret ederken, ölüp çantanız bomboş dönebiliyorsunuz.

Sabırlı ve hırslı olanların oynayabileceği zevkli bir mobil oyun olarak, uzun süre oynanması gereken bir oyun olabiliyor. Zevkle oynamak için gerçekten sabırlı ve stratejik davranırsanız zombi istilası içinde hayatta kalabiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD