Fifa18 Oyun İncelemesi

FİFA’nın kendi oyunu olan Fifa18, bir EA Sports oyunudur. Oyun tüm konsol oyunlarında ve PC’de oynanabiliyor. Oyunda, Dünya’daki pek çok takım ve ülke ligleri yer alıyor. Kadın futbol takımları da bulunan FİFA18 oyunu, multi player özelliklidir.

Pro club’ta her oyuncu kendi takımını kurabiliyor ve arkadaşlarıyla oynayabiliyor. Alex hunter modu bulunan oyunda, 19 yaşındaki Alex Hunter’ın hikaye modu vardır. Oyunun en sevilen modu ise Ultimate Team modudur.

Ultimate modunda, kendi takımını kuruyor ve paket açarak, oyuncularını geliştiriyorsun. Takımın oyuncularından, hemşirelerine kadar her detayı organize edebiliyor, teknik kadro dahil tamamını sen kuruyorsun.

Oyunda, takımın reytinginden çok takımın kimyası daha önemlidir. O yüzden oyuncu seçimleri büyük önem taşır. Maç sırasında birbiriyle uyumlu oyuncuları bir araya getirebilmek, oyunun püf noktasıdır.

Online ve offline olarak oynanabilen Fifa18, rastgele oyuncularla veya kendi arkadaşlarınızla oynanabiliyor. Dünya çapında profesyonel oyuncuları bulunan oyunun, uluslararası turnuvaları da düzenleniyor. Oyuna para yatırarak Fifa Coins alabilir ve takımınızı güçlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD