Anonymous’tan Riot Games’e uyarı


90

anonymous

İnternetin Robin Hood’u olarak tanımladığımız ve her zaman halkın yanında olan Anonymous bu sefer çok şaşırtan iki yeni video yayımladı. Gezi Parkı olaylarında bile Gezicilerden yana olup devlete karşı saldırılar düzenleyen Anonymous sadece Türkiye’ye değil tabi ki, tüm dünyaya yönelik saldırılar düzenliyor ve şimdi de hedefi olarak Riot Games’i gösterdi.

“Fakirin fakir kalacağı, zenginin ise zengin kalacağı bir sistem yarattınız ve çalıntı fkirlerle yaptığınız bir oyundan haftalık 34 milyon dolar kazanıyorsunuz. Kendinize fayda sağlamak için buna devam edeceksiniz. Riot Games, bizim neler yapabileceğimizi biliyorsunuz ve ne istediğimizi biliyorsunuz. Seçim sizin. Biz bir lejyonuz, affetmeyiz, unutmayız, bizi bekleyin!”

Bu video yayınlandıktan sonra ikinci bir video daha yayınlayıp, League of Legends’ı yok edebilecek olsalar bile etmeyeceklerini fakat oyuncuların gözlerini açmalarını istediklerini belirten grup, oyuncuların bu oyunu saplantı haline getirdiğini, Riot’un EUW ve EUNE sunucuları ile ilgilenmesi gerektiğini açıklarken, kafalarda bu videoların gerçek olup olmadığı ile ilgili soru işareti bıraktı.

İşte Anonymous’un yayımlamış olduğu o iki video.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir