Ariş Pırlanta’ dan Herkese Eşsiz Gerdanlıklar    


113

Ariş Pırlanta 1906 yılından bu yana eşsiz tasarımlarıyla en özel günlerde daima yanınızdadır. Günün her anında kullanılan takıları herkes için tasarlar. Markanın gerdanlık koleksiyonu, tüm ortamlara uygun modelleriyle şıklığınızı artırır. Gösterişli modellerle birlikte zarif modeller tüm yaş gruplarına uygundur.

Pırlanta Damla Safir Gerdanlık

Bu zarif gerdanlık, safir ve pırlanta kaplı harika bir tasarımdır. Yuvarlak kesim 52 adet F renk pırlantadan oluşan kısma bağlı 3 tane safir taş bağlıdır. Pırlanta damla safir gerdanlık, toplam 3.04 karat taş büyüklüğüne sahiptir. Asaletin simgesi sayılan safir taşları, tutkusu pırlanta ila birleştiren tasarım şık bir hediye seçimi olabilir. Minik taşların birleştiği gerdanlık fazlasıyla özgün ve şık bir seçimdir. Gecenin yıldızı olmanızı sağlayan model sevginizi ifade etmenin en güzel yoludur. Topladığınız saçlarınız ve uygun makyajınızla davetin gözdesi olursunuz. Nişan, düğün ya da özel gecelerde güzelliğinizi safir asaletiyle taçlandırın.

Pırlanta Fantezi Gerdanlık

Pırlanta kolye minik pırlantaların birleşmesinden oluşmaktadır. Tüm taşları yuvarlak kesim ve F renk seçilmiştir. Ayrıca kolyede 14 ayar beyaz altın ve 93 adet pırlanta taş vardır. Işıl ışıl olan tasarım özel günlerde en iyi seçimlerdendir. Daima kurtarıcı olan siyah bir elbise, şık topuklu ayakkabılarla gecenin yıldızı olursunuz. Suyolu kolye evlilik hediyesi olarak gelininizi mutlu etmenizi sağlar. Tasarımında 0,67 ct 92 adet taş ve kolye ucunda 0.08 ct taş olan kolye SI parlaklıktadır. Klasik görünümden vazgeçemeyenler için el emeğiyle üretilen ürün pırlantanın ihtişamını da yansıtmaktadır.

Pırlanta Baget Gerdanlık

Pırlanta Baget Gerdanlık, 14 ayar beyaz altın ve F renk pırlantalarla tasarlanmıştır. Üstelik SI/SV berraklık tasarımın ışıltısının kaynağıdır. Kolye ucu, 3 adet baget kesim pırlanta taştan oluşur. Zincir kısmında ise 138 tane 0.90 ct büyüklüğünde pırlantalar mevcuttur. Hem şık hem de zarif görünmeniz sağlayan kolyeyi en özel günlerinizde kullanabilirsiniz.

Ariş Pırlanta tasarımlarına online olarak ulaşabilir. Ve eşsiz kolyelerden yüzüklere istediğiniz modeli beğenebilirsiniz. El işçiliği ila üretilen takıların hepsinin sertifikası vardır. Kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için https://www.arispirlanta.com/ tıklamanız yeterlidir.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir