Bakımlı Eller, Rahat Oyunlar! İste Gelsin


101

İstegelsin, tekstil, saç bakım, aksesuar, teknoloji, temizlik, gıda ürünlerini satın alabileceğiniz geniş bir ürün skalası olan online mağazadır. Markanın online mağazasından satın alabileceğiniz kozmetik ürünleri arasında farklı markaların el kremleri vardır.

Nivea Aloe Vera Yatıştırıcı El Bakım Kremi 75 ml

Nivea Aloe Vera yatıştırıcı el bakım kremi, cildin nem ihtiyacını karşılamak için özel üretilmiştir. Ellerinizin 24 saat nemli kalması sağlar ve 1 kullanımda günlük nem ihtiyacını karşılar. Ellerin kuruması ile ortaya çıkan çatlaklara ve deri döküntülerine iyi gelir. Aynı zamanda tırnaklarınızı nemlendirmek için de ürünü uygulayabilirsiniz.

Aloe Vera, cildin nem ihtiyacını karşıladığı için parlak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını sağlar. İçeriğindeki aloe vera özü ile ellerinizin gün boyu nemli kalmasını sağlar. Sürdükten sonra yarım saat kadar güneş ışığına çıkmamanız gerekir. Ürünü oda sıcaklığında muhafaza edebilirsiniz.

Hipp Babysanft Bebek 250 ml El Yıkama Köpüğü

Hipp Babysanft bebek 250 ml el yıkama köpüğü, ördek şeklinde tasarımı ile dikkat çeker. Bebeklerin cildine uygun şekilde üretilmiştir. Yüz ve elleri için kullanıma uygundur. Kremsi bir dokusu vardır ve paraben içermez. Renklendirici, esansiyel yağ, koruyucu içermediği için bebeğinizin cildine rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Cilt ile uyumluluğu test edilmiştir ve alerji riski minimum denecek kadar azdır. İçeriğinde badem özü vardır. Badem özü, vücudun nem ihtiyacını karşılar ve pürüzsüz olmasını sağlar. Cildin yenilenmesinde etkisi büyüktür. Güneş görmeyen bir alanda oda sıcaklığında muhafaza edebilirsiniz.

Activex Antibakteriyel El Temizleme Jeli Aktif 100 ml

Activex Antibakteriyel El Temizleme Jeli Aktif 100 ml, bakterilerin %99’unu yok eden bir içeriğe sahiptir. El hijyenini sağlamak için ellerinizi yıkayamadığınız alanlarda el temizleme jeli kullanabilirsiniz. Küçük bir tasarıma sahip olduğu için her zaman çantanızda taşıyabilirsiniz. Güneş görmeyen yerde muhafaza etmeniz gerekir.

İstegelsin online mağazasından satın alacağınız el bakım ürünlerinin tümü 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Ürünlerin yanlış veya eksik gönderilmesi halinde müşteri hizmetlerinden yardım alarak ürün değişimi veya iadesi yapabilirsiniz.

Nivea Zeytinyağı & Bakım Değerli Yağ İçeren Bakım Kremi 300 ml

Nivea Zeytinyağı & Bakım Değerli Yağ İçeren Bakım Kremi, içeriğinde zeytinyağı ile cildin kısa sürede nem ihtiyacını sağlamasına yardımcı olur. Kış aylarında kuruyan ve çatlayan ellerin toplanmasını, yumuşak bir dokuya ulaşmasını sağlar. 48 saat boyunca nemlenme sağlayan bir kremdir. El ve yüz için uygundur. Bakım kremini sürdükten sonra yarım saat güneş ışığında kalmamalısınız.

İstegelsin mağazasının kişisel bakım ürünü kategorisinde bulabileceğiniz kremi sipariş etmeniz halinde siparişiniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Güvenli ödeme seçeneği sunan markanın ürünlerinden memnun kalmamanız halinde müşteri hizmetlerinden destek alarak iade talebi oluşturabilirsiniz.

Meditech Arnica Krem 75 gr

Meditech Arnica Krem 75 gr, Arnica Montana Flower özü ile cildin nem ihtiyacının karşılanmasını sağlar. Sarı kantoron içeriği ile cilt lekelerinin açılmasına yardımcı olur. Renk tonunu eşitleme özelliğine sahip olan kremi elinize ve yüzünüze uygulayabilirsiniz. Vücuttaki morluk, darbe izleri ve yara izleri için kullanılabilir. Yara izlerinin kısa sürede geçmesini sağlayan ürünle cildinizin renk tonunun eşitlenmesini sağlayabilirsiniz.

İstegelsin el bakım ürünleri kategorisinin en çok satılan ürünlerinden biridir. Morluk, leke, yanık gibi cilt sorunlarının tümüne iyi gelir. Hassas bir cilde sahipseniz elinizde veya boynunuzda az bir miktar kullanarak alerjiniz olup olmadığını anlayabilirsiniz. El bakım ürünleri almak için https://www.istegelsin.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir