Batmobil geliyor


73

Batmobil

Tüm oyun ve sinemaseverlerin kesinlikle bekliyor olduğu bir oyun var: Batmobil. Aynı Crash serisindeki gibi yeni bir araba yarışlı Batman oyunu bizlerle buluşturulacak. Specular Interactive bu oyunun yükümlülüğünü omuzlarına alırken oyunda hem çizgi romanlar, hem filmler hem de bu vakte kadar çıkmış olan Batman oyunları tema olarak kabul edilecek.

Bu aralar Specular Interactive ilginç bir projeye adım atmış durumda. Yıllardır çizgi romanları, video oyunları ve filmleriyle mükemmel bir kahraman haline gelen Batman, Batmobil ile birlikte mükemmel bir ikili olmalı başarmıştır. Specular Interactive’in CEO’su Steven Ranck, Batman çılgınlarını sevindirecek bir haber verdi.

Piyasaya çıkacak yeni arcade oyunu Bane, Mr. Freeze, The Penguin ve The Joker ile bir araya getirecek. Kasım ayında Amerika’da çıkacak olan ve Batman Arcade olarak adlandırılan yarış oyunu, 2014 Ocak ayında dağıtıma başlanacak.

The Dark Knight hikayesini özümseyeceklerini belirten Steven Ranck, 10 farklı aracı ve open world türünü örnek alacaklarını da belirtti. Böylesine güzel bir arcade oyununun varlığı bile, insanı mutlu ediyor ancak Avrupa’ya ne zaman gelecek, işte orası bir soru işareti.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir