Battlefield: Hardline Çıkış Tarihi


95
Battlefield Hardline

Battlefield Hardline

Artık oyunların ertelenme haberlerine şaşırıyoruz desek yalan olur. Zira neredeyse her oyun için verilen çıkış tarihi belli bir süre sonra daha ileri bir tarihe atılıyor ve her seferinde de buna neden olarak oyunu kusursuz hale getirmek istedikleri söyleniyor. Durum bundan ibaret olsa da oyunların bizlere bir sürü bugla birlikte geldiği kesin. Şimdi de Battlefield: Hardline çıkış tarihi ertelendi.

Visceral Games tarafından geliştirilen Battlefield: Hardline’ın önümüzdeki sonbahar mevsiminde çıkması bekleniyordu fakat oyun ertelendi. EA tarafından, Battlefield: Hardline’ın 2015’e ertelendiği duyuruldu. Dead Space’ten tanımış olduğumuz Visceral Games’in daha fazla vakite ihtiyacı olduğu açıklandı.

Multiplayer modunda daha fazla geliştirme yapmnak isteyen yapımcı firma daha pek çok özelliğin üst seviyeye çekilmesi gerektiğini doğruladı. Özellikle Singleplayer’ın çok güzel bir keyif vermesini isteyen ekip hikaye derinliğini daha ileriye taşıyacakmış. Sistem özelliklerinin ve Battlefield: Hardline’ın stabilitesinin doğru ayarlanması da oyunun ertelenme sebeplerinden biri.

Bakalım 2015 yılında nasıl bir Battlefield: Hardline ile karşılaşacağız?


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir