Battlefield Hardline için ilk DLC geliyor


99

Battlefield Hardline

Oyuna ilk girmemizle birlikte bu oyunun eski Battlefield oyunlarından hiçbirine benzemediğini ve bu benzersizliğin kötü bir şey olduğunu kavradığımız Battlefield Hardline, oyunculardan büyük tepkiler almış ve yetersiz görülmüştü. Geliştirici firma bu eksikliği gidermek için en yakın zamanda bir DLC paylaşacağını açıklamıştı ve sonunda o DLC henüz paylaşılmış olmasa da ona ait ilk fragman yayımlandı. Criminal Activity ismiyle tanıtılan yeni DLC’nin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Serinin hayranları tarafından çok farklı tepkiler almış ve yeni bir kulvar arayışına geçen Battlefield Hardline’ın içeriği oyuncular tarafından biraz az bulunmuştu. Bu sıkıntısını yeni DLC paketleriyle gidermeye niyetli olan Battlefield Hardline için dün itibarıyla genişletme paketinin ilk bölümü olan Criminal Activity için bir tanıtım videosu paylaşıldı.

Bu yeni içerik ile beraber Battlefield Hardline, 4 yeni harita, 4 yeni silah, yeni bir alet, 2 yeni ataçman, 2 yeni araç, 6 yeni suçlu maskesi ve yeni bir oyun modunu beraberinde getiriyor. Criminal Activity DCL’si ayrı olarak satıldığı gibi bir Battlefield geleneği olarak Premium üyeler bu yeni içeriğe. 2 hafta önceden ve bedava olarak erişebilecekler.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir