Blade 9 Türkçe Olarak geliyor


88

blade-9

Blade 9 Türkçe Olarak geliyor, Blade 9, tamamı ile Türkçe olarak ArkArena’nın oyuncularla buluşturduğu yeni oyunu olacak. Piyasadaki farklı oyunlarıyla da geniş bir oyuncu kitlesine ulaşan yapımcı firma MoreFunPlay’e ait olan Blade 9’un Türkiye’de yayın hayatına girmesini sağlayacak olan ArkArena, tamamen Türkçe ve ücretsiz bu yeni MMO’su ile oyuncularına sıradışı bir deneyimin kapılarını açacak.

Efsanelerde Tanrılara ait olduğu söylenen 9 silah, onlara sahip olacak kişiye sonsuz bir güç sağlayacak. Herkes bu kayıp 9 silahın arzusuyla kavrulurken bu topraklardaki krallıklar ve diğer güçler bunu başarabilmek için arayışlarını sürdürüyor.

Dokuz farklı sınıfı, detaylı eşya geliştirme sistemi, meslekleri, çeşitli ve rekabetçi PvP sisteminin yanı sıra, zindanları ve uçsuz bucaksız alanlardaki vahşi dünyada oyuncularını maceradan maceraya koşturacak PvE içeriği ile Blade 9 Türk MMO piyasasında farklı bir yer edinecek. Kendine özgü Silah Ruhu sistemi, Kanat Sistemi, Çakra Sistemi, Lonca Savaşları, bot sistemi, günlük görevleri, farklı başarımları ve özel bonuslu ünvan sistemleri ile Blade 9 eşine rastlanmayan ve çok özel deneyimi oyuncularına sunmaya hazırlanıyor.


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir